reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Transmisje z uroczystości w 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

dodano: 2022-04-28 22:15 | aktualizacja: 2022-04-29 21:16
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

TVP logo Telewizja Polska przygotowała wyjątkową ofertę programową od niedzieli, 1 maja do poniedziałku, 3 maja. Transmisje z uroczystości państwowych w 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, filmy dokumentalne, debaty, seriale, programy rozrywkowe oraz wydania specjalne teleturniejów.

TVP Telewizja Polska siedziba Woronicza


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
1 i 3 maja TVP1 zaprasza na premierowe odcinki programu „Sanatorium miłości” oraz serialu  „Stulecie Winnych”.
3 maja w Jedynce o godz. 11:45 odbędzie się transmisja z uroczystości państwowych z Placu Zamkowego w Warszawie z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, z udziałem Prezydenta RP Andrzej Dudy. 

3 MAJA – TRANSMISJA UROCZYSTOŚCI PAŃSTWOWYCH

godz.11:45

Transmisja z uroczystości państwowych z Placu Zamkowego w Warszawie z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, z udziałem Prezydenta RP. W tym roku mija również 230 lat od wybuchu wojny w obronie Konstytucji 3 maja w 1792 roku między Polską a Rosją, która nie została nigdy formalnie wypowiedziana.

W studiu plenerowym z gośćmi będzie rozmawiał Przemysław Babiarz. Podczas rozmów poruszone zostaną tak ważne tematy jak, m.in.: dążenie Polaków do niepodległości i wojna w obronie Konstytucji 3 maja, siły po obu stronach konfliktu, analogie do wojny rosyjsko - ukraińskiej oraz 230. rocznica ustanowienia orderu Virtuti Militari.

Majówka z Dwójką to przede wszystkim dobre kino oraz specjalne odcinki programów rozrywkowych. W „Familiadzie” z okazji Święta Konstytucji 3 Maja wystąpią kapele podwórkowe, a w „Kole Fortuny” zobaczymy gwiazdy serialu „Stulecie Winnych”.

Anteny tematyczne przygotowały na majówkę wiele atrakcji.
2 maja TVP Kultura zaprasza na finał konkursu „Młody Muzyk Roku 2022”. W TVP Historia będzie można obejrzeć 1 maja teleturniej „Giganci Historii. Stanisław August Poniatowski. Między polityką a kulturą”, a dzień później -debatę na temat uchwalenia ustawy zasadniczej. TVP Kobieta zaproponuje 30 kwietnia  m.in. film dokumentalny „Nieujarzmiona Chanel”, a także premierę nowego cyklu „Gdzie powiem tak?”.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...