reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-21 - 2022-05-22

Sport w polskiej TV 1.05.2022

dodano: 2022-04-30 10:35 | aktualizacja: 2022-04-30 23:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4KCracovia - Wisła Kraków. Transmisje live z WTA World Tour Madryt tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Wisła Kraków

Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Wisła Kraków

Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - RCD Mallorca

Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Family

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - CA Osasuna
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Lipiński

19:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Naomi Osaka - Sara Sorribes Tormo
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock
Komentarz: Filip Surma, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United FC - Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - RCD Mallorca

Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Bianca Andrescu - Danielle Collins
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Anhelina Kalinina - Garbine Muguruza,
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano - Real Sociedad
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Olympique Lyon

Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock
Komentarz: Filip Surma, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Wisła Kraków

Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź
Komentarz: Michał Mitrut, Patryk Malitowski

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
For Nature Solutions Apator Toruń - Motor Lublin
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
CANAL+ Now

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria - Rio Breogan
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka 

19:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Naomi Osaka - Sara Sorribes Tormo
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - Venezia FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan - ACF Fiorentina

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - Torino FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Olympique Lyon

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF - Celta Vigo
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
RSC Anderlecht - Club Brugge KV
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - Gil Vicente FC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - Venezia FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Angers SCO
Komentarz: Kuba Ostrowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Finał

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Finał
 
Eurosport 2

13:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 5

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Eschborn-Frankfurt:
Wyścig
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Girona:
Finał

20:00 Golf: PGA Tour, Vallarta:
Finał
 

Motowizja

10:45 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open, Estoril:
Wyścig 2

12:00 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe, Brands Hatch:
Wyścig 1

14:05 Wyścigi samochodowe: GT Open, Estoril:
Wyścig 2

15:45 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open, Estoril:
Wyścig 3

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Dover:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

14:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
Mecz o 3. miejsce

17:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
Finał
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC - Rangers FC

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Fortuna Sittard - Feyenoord
 
Polsat Sport Premium 3

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - Willem II Tilburg



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź

21:00 Piłka nożna: Liga brazylijska: 
SC Corinthians Paulista - Fortaleza EC
 
Polsat Sport Extra

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova
 
Polsat Sport News

13:30 Tenis: ATP World Tour, Monachium:
Finał

15:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1. runda

17:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1. runda

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FC Viktoria Pilzno
 
Sportklub

06:00 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Perth:
Wyścig 2

06:45 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Perth:
Wyścig 2

09:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Perth:
Wyścig 3

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Hereda San Pablo Burgos

16:00 Piłka nożna: Superleague Ellada: 
Olympiakos SFP - PAS Janina

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Club Joventut Badalona

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Niners Chemnitz - Telekom Baskets Bonn
 
TVP Sport

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS Azoty-Puławy - Gwardia Opole
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

16:30 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: 
Polska - Japonia
Komentarz: Stanisław Snopek, Patryk Rokicki
 


Viaplay

10:05 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Portimão:
Kwalifikacje

11:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Real Madryt - Madrid CFF

12:00 Piłka nożna kobiet: Coppa Italia Femminile:
Juventus FC - AC Milan

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå IK - AIK

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Portimão:
Wyścig


15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Häcken

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Eskilstuna - IFK Kalmar

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - Kristianstad

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Piteå

15:15 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Arsenal - Aston Villa

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
London Irish - Wasps

19:00 Baseball: Major League Baseball:
Rays - Twins

19:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Grand Prix of Alabama:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Budnik

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Birmingham City - Chelsea FC 

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Seattle Kraken

20:30 Futbol amerykański: Liga USFL:
Pittsburgh Maulers - Michigan Panthers

21:00 Wyścigi samochodowe: Hyundai Monterey Sports Car Championship:
Wyścig

01:00 (nd/pn) Baseballa: Major League Baseball:
Mets - Phillies


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...