reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Podróże i potrawy w maju w Nat Geo People

dodano: 2022-04-30 12:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Nat Geo People W maju br. kanał Nat Geo People poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Dania od podstaw”, a w ramach pasma „Podniebne podróże” takie produkcje jak „Europa z powietrza” (sezony 1. i 2.), „Egipt z powietrza”, „Indie z powietrza” (sezon 1.), „Emiraty z powietrza” i „Japonia - krajobraz niezwykły” (sezon 1.).

Nat Geo People


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w maju br. w kanale Nat Geo People nie zabraknie kulinarnych inspiracji. Stacja przygotowała też specjalne pasmo „Podniebne podróże”.

Maj 2022 roku w ofercie kanału Nat Geo People:

„Podniebne podróże”:
emisja: w niedziele (od 1 maja br.) o 15:00
Jak zapowiada nadawca, to pasmo spektakularnych podróży lotniczych, które ukażą najbardziej niezwykłe kraje świata w sposób, w jaki nigdy wcześniej ich nie widziano - z lotu ptaka. W ramach pasma widzowie zobaczą takie programy jak „Europa z powietrza” („Europe from Above”, sezony 1. i 2.), „Egipt z powietrza” („Egipt from Above: Past Meets Future”), „Indie z powietrza” („India From Above”, sezon 1.), „Emiraty z powietrza” („The Emirates from Above”) i „Japonia - krajobraz niezwykły” („Japan: Between Earth And Sky”, sezon 1.) (więcej tutaj).

„Dania od podstaw” („From Scratch”)
emisja: w soboty (od 14 maja br.) o 16:00

W tym serialu hasło „Jesteśmy tym, co jemy” to nie jest pusty slogan. Prowadzący, David Moscow, zwiedza świat, szukając zdrowych produktów i pokazując, jak powstaje jedzenie. Głodny smaków podróżnik odwiedza m.in. światową stolicę pizzy, Neapol, gdzie pod okiem szefa kuchni w Da Michelle uczy się, jak przyrządzić pyszny placek z anchois. David Moscow przyjmuje również wyzwanie od szefa kuchni w restauracji Dill mieszczącej się w Rejkiawiku i nurkuje, by zebrać własnoręcznie składniki na tradycyjne islandzkie danie z dorsza.
 
Kadr z programu „Emiraty z powietrza”, foto: National Geographic
Kadr z programu „Emiraty z powietrza”, foto: National Geographic


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...