reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale i filmy w maju w Polsat JimJam

dodano: 2022-04-30 15:18 | aktualizacja: 2022-05-01 22:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W maju br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Ciekawski George”, filmy „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry”, „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli”, „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Franklin i Zielony Rycerz”, „Franklin i przyjaciele: Powrót do szkoły”, „Strażnicy Miasta - The Movie”, „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa”, „Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie”, „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, „Strażak Sam: kamera w akcji!”, „Truskaweczka: Warto marzyć”, „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Barbie Dreamtopia” i „Benjamin i księżniczka lodowej tafli”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Jak borsuk z lisem”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Zuzia”, „Kropka” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Jak borsuk z lisem”
emisja: codziennie o 6:25, 11:20 i 18:30

W weekendy od godziny 6:25 stacja zapraszamy na maraton z serialem (sześć odcinków). Bohaterem miesiąca będzie lisio-borsucza rodzina. Borsuk Edmund samotnie wychowuje trójkę swoich dzieci. Ich codzienne życie jest poukładane i pełne harmonii. Jednak spokój borsuków zostaje zakłócony, gdy niedaleko ich nory pojawiają się Matylda i Róża. Energiczna lisica wraz ze swoją córką wprowadzają w ich życie nie lada zamieszanie. Edmund zakochuje się w pięknej Matyldzie i prosi, by wraz z Różą wprowadziły się do ich nory i stworzyły wraz z nim jedną wielką lisio-borsuczą rodzinę. Co ciekawe, w przyrodzie lisy i borsuki często dzielą ze sobą schronienie. Dla małych borsuków to wielka zmiana. Muszą nauczyć się dogadywać z domowniczkami i odnaleźć harmonię w swoim nowym życiu. - Na szczęście, gdy w grę wchodzi miłość, to pomimo sporadycznych kłótni, dom Matyldy i Edmunda wypełnia się szczęściem i radością. „Jak borsuk z lisem” to uniwersalna opowieść o adaptacji, akceptacji i roli rodziny w życiu każdego z nas - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 9:50 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki w kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W maju br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Zuzia”, „Kropka” oraz „Daisy i Ollie”, mali widzowie poznają otaczający ich świat. Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Przygody Zuzi pokazują, jak sobie poradzić w sytuacjach, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli i przekonują, że warto prosić o pomoc. Z kolei Kropka, ciekawska i żywiołowa ośmiolatka, która jest obeznana z technologią jak mało kto, pokazuje dzieciom jak z łatwością i bez obaw rozwiązywać problemy i uczyć się na błędach (więcej tutaj).

„Ciekawski George”
emisja: codziennie o 19:25

W maju br. kanał Polsat JimJam zaprasza na spotkania z George’em. To urocza, energiczna  małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne - za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście - małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi. W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun - Pan w Żółtym Kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem. Na spotkania z uroczą małpką Polsat JimJam zaprasza codziennie od godziny 19:25 (po cztery odcinki) (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele o 11:00 i 13:00
W maju br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry” (więcej tutaj), w sobotę, 7 maja br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli”, w niedzielę, 8 maja br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Witaj wiosno!” (więcej tutaj), o godzinie 13:00 „Franklin i Zielony Rycerz”, w sobotę, 14 maja br. o godzinie 11:00 „Franklin i przyjaciele: Powrót do szkoły”, o godzinie 13:00 „Strażnicy Miasta - The Movie” (więcej tutaj), w niedzielę, 15 maja br. o godzinie 11:00 „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa” (więcej tutaj i tutaj), o godzinie 13:00 „Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie” (więcej tutaj), w sobotę, 21 maja br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, o godzinie 13:00 „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, w niedzielę, 22 maja br. o godzinie 11:00 „Strażak Sam: kamera w akcji!”, o godzinie 13:00 „Truskaweczka: Warto marzyć” (więcej tutaj), w sobotę, 28 maja br. o godzinie 11:00 „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w niedzielę, 29 maja br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia”, o godzinie 13:00 „Benjamin i księżniczka lodowej tafli”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...