reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Miszmasz, czyli kogel mogel 3” w TVP Kobieta

dodano: 2022-05-01 01:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Next Film TVP „Miszmasz, czyli kogel mogel 3” W niedzielę, 1 maja br. o godz. 21:30 w kanale TVP Kobieta wyemitowany zostanie premierowo polski film „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”. Jego producentem jest MTL Maxfilm, koproducentem Telewizja Polska, a dystrybutorem Next Film (Agora). Reżyserem jest Kordian Piwowarski, autorką scenariusza Ilona Łepkowska, a za zdjęcia odpowiadał Filip Marcickiewicz. W obsadzie znaleźli się Grażyna Błęcka-Kolska, Aleksandra Hamałko, Katarzyna Łaniewska, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Joanna Jarmołowicz, Małgorzata Rożniatowska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Wiktor Zborowski, Jerzy Rogalski, Paweł Nowisz, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski i Nikodem Rozbicki.

Next Film TVP „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
30 lat po filmach „Kogel-mogel” (1988) i „Galimatias, czyli kogel-mogel 2” (1989) w reżyserii Romana Załuskiego powstał film o dalszych losach bohaterów wcześniejszych części. Komedia „Miszmasz, czyli kogel mogel 3” trafiła na ekrany kin w piątek, 25 stycznia 2019 roku.

W nowej odsłonie Katarzyna (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska) nie jest już żoną Pawła Zawady (Dariusz Siatkowski), który przeniósł się na stałe do Holandii. Ona mieszka wraz z matką (Katarzyna Łaniewska) w rodzinnej wiosce, gdzie wiedzie spokojne życie. Jest dyrektorką lokalnej szkoły. Kłopoty zaczynają się, gdy do kraju wraca syn byłych małżonków, który spędził wiele lat u ojca w Holandii. Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki) uchodzi za nicponia, zakałę rodziny i lenia. Zamierza teraz rozkręcić własny biznes w Polsce, chce otworzyć dyskotekę i postawić szklarnię, w której będzie uprawiał „roślinki”, pochodzące z Holandii. Ale chłopak od razu popada w tarapaty.

Problemy mają również znani z poprzednich komedii Wolańscy z Warszawy, docent Marian (Zdzisław Wardejn), dziś z tytułem profesora, jego żona Barbara (Ewa Kasprzyk), obecnie sekstrenerka i autorka kontrowersyjnej książki. Małżeństwo przeżywa kryzys. Ich rozkapryszony syn Piotr (Maciej Zakościelny), teraz już prawie czterdziestolatek, beztrosko żyje u boku bogatej i dużo starszej żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Okazuje się, że rodzina Wolańskich powiększyła się o córkę Agnieszkę (Aleksandra Hamałko), która wyrosła na bardzo ładną, ale nieco zagubioną dziewczynę. Ona i jej ojciec nie czują się dobrze w domu. Ruszają więc w trasę na spotkanie przygody. Przy okazji składają wizytę Piotrowi. Drogi Katarzyny i Wolańskich znowu się krzyżują. Okazuje się, że jej syn Marcin w dość nieprzyjemnych okolicznościach poznał Agnieszkę. Ich przypadkowa znajomość przerodzi się w romans (więcej tutaj).

„Miszmasz, czyli kogel mogel 3” - o filmie: komedia obyczajowa, Polska 2019, reżyseria: Kordian Piwowarski, scenariusz: Ilona Łepkowska, scenografia: Zofia Lubińska, montaż: Marceli Majer, zdjęcia: Filip Marcickiewicz, aktorzy: Grażyna Błęcka-Kolska, Aleksandra Hamałko, Katarzyna Łaniewska, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Joanna Jarmołowicz, Małgorzata Rożniatowska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Wiktor Zborowski, Jerzy Rogalski, Paweł Nowisz, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski i Nikodem Rozbicki.

Dodajmy, że w piątek, 7 stycznia br. kinową premierę miał film „Koniec świata, czyli kogel mogel 4” (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Anna Mucha, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamałko, Zdzisław Wardejn i Maciej Zakościelny na plakacie promującym kinową emisję filmu „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”, foto: Agora
Anna Mucha, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamałko, Zdzisław Wardejn i Maciej Zakościelny na plakacie promującym kinową emisję filmu „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”, foto: Agora


„Miszmasz, czyli kogel mogel 3” - emisja w niedzielę, 1 maja 2022 roku o godz. 21:30 w kanale TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...