reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Z1 z Chorwacji kończy emisję satelitarną

dodano: 2022-05-01 23:22
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Chorwacja Nadająca ze stolicy Chorwacji stacja telewizyjna Z1 nieoczekiwanie zniknęła z darmowej transmisji satelitarnej na Eutelsat 16A (16°E). Przekaz stacji był nadawany FTA na częstotliwości 11,595 GHz, pol. H (SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK). Pojemność zapewniał operator chorwackiej platformy MAXtv.

http://z1tv.hr
Z1 Televizija


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od kilku miesięcy obserwujemy głównie wyłączenia niszowych kanałów z regionu adriatyckiego na pozycji 16°E.

Bardzo krótko emitowano chorwacką stację Zapad TV czy Aurora TV, słoweńską Gold TV, bośniacką TV 101 i serbsko-chorwacko-bośniacką P-TV Vienna. Przygoda satelitarna tych projektów trwała krótko i wszystkie wyłączono, a ich nadawcy pozostali przy dystrybucji w lokalnych kablówkach. Na razie kontynuowany jest przekaz innych stacji uruchomionych ostatnio, takich jak Zdrava TV, Maria Vision Medjugorje czy Cro TV.

Z1 Televizija jest prywatną stacją, skoncentrowaną na bieżące wydarzenia w mieście Zagrzeb i tamtejsze życie kulturalne. Program jest przeznaczony dla najszerszego grona odbiorców, od młodych ludzi po emerytów, od apolitycznych po zaangażowanych politycznie, bez względu na płeć czy wykształcenie. Emisja z satelity pozwalała na odbiór w całej Republice Chorwacji, a także wśród Chorwatów na emigracji. Z dystrybucji FTA na pozycji 16°E można było korzystać około 8 lat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...