reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

900. odcinek serialu „Policjantki i policjanci” w TV4

dodano: 2022-05-02 12:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” W piątek, 6 maja br. o godz. 19:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 50. odcinek 16. sezonu polskiego serialu „Policjantki i policjanci”. Będzie to jednocześnie 900. odcinek całości. Wystąpią Renata Pałys, Marta Ormaniec, Paweł Kowalczyk i Przemysław Puchała. Producentem serialu jest ATM Grupa. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1 i TV6.

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w 900. odcinku serialu „Policjantki i policjanci”? Na komendzie pojawia się tajemniczy mężczyzna rozprawiający o klątwie, jaka na niego spadła. Okazuje się, że to znany wróżbita, który przyjechał na swój występ do miasta i ukradziono mu samochód z wszystkimi narzędziami niezbędnymi w jego działalności. Patrol siódmy musi stanąć na wysokości zadania, by pomóc wróżbicie znaleźć zgubę i odwrócić klątwę.

Tego samego dnia wpływa zgłoszenie od Haliny (Renata Pałys), która zauważyła, że właściciel znanej wrocławskiej restauracji został pobity. Policjanci robią rozeznanie na miejscu. Okazuje się, że w lokalu pojawili się ludzie mafii z żądaniem haraczu. Patrol siódmy szykuje zasadzkę na gangsterów. Tymczasem Halina ponownie pojawia się na komendzie i tym razem ma wybuchową niespodziankę dla dyżurnego Jacka Nowaka (Przemysław Puchała).

Na koniec dnia służby, w którym policjantom udało się zamknąć wszystkie sprawy, po Górala (Paweł Kowalczyk) przychodzi do pracy Jagna (Marta Ormaniec). Tam spotyka wróżbitę i korzysta z możliwości darmowej wróżby. Niestety, nie spodziewa się, że ta wróżba nieco namiesza w jej uczuciowym życiu (więcej tutaj).
 
Paweł Kowalczyk w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Paweł Kowalczyk w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Policjantki i policjanci” - sezon 16., emisja serialu od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...