reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Światowy Dzień Kosmosu w Filmbox Premium

dodano: 2022-05-04 01:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

FilmBox Premium W sobotę, 21 maja br. przypada Światowy Dzień Kosmosu. Z tej okazji kanał Filmbox Premium przygotował specjalną, filmowo-serialową ofertę. W ramach pasma „Gwiazdy w Dniu Kosmosu” widzowie stacji zobaczą takie produkcje jak „Ad Astra”, „Proxima”, „Kosmiczny grzech”, „Zanosi się na burzę”, „Atlantis down”, „Manglehorn”, „Miłość Larsa”, „Poradnik pozytywnego myślenia”, „Wielkie oczy”, „Strefa Q” i „Misje” (sezony 1. i 2.).

Filmbox Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Gwiazdy w Dniu Kosmosu” w kanale Filmbox Premium:

Jak zapowiada nadawca, uwodzący obrazami, melancholijny i przejmujący. W sobotę, 21 maja br., w Światowy Dzień Kosmosu, kanał Filmbox Premium wyemituje „Ad Astrę” z Bradem Pittem w roli głównej. Film to nieziemska historia, w której główny bohater będzie musiał odbyć daleką podróż, nie tylko w przestrzeń kosmiczną, ale i w głąb siebie.

W sobotę, 21 maja br. o godzinie 21:00 Filmbox Premium wyemituje premierowo film „Ad Astra”, który - jak zapowiada nadawca, zapewni widzom niesamowitą, filmową wędrówkę po zakątkach przestrzeni kosmicznej. Film w reżyserii Jamesa Graya to gratka nie tylko dla miłośników kosmosu i gatunku sci-fi. W produkcji nie zabraknie akcji rodem z kina przygodowego, elementów horroru, ale także wyczulenia na najdelikatniejsze emocje. „Ad Astra” to również uczta dla uszu. Muzyka skomponowana przez Maxa Richtera nadaje scenom głębi i niepowtarzalnej atmosfery.

Akcja filmu „Ad Astra” rozgrywa się w przyszłości, kiedy podróże kosmiczne stają się codziennością. Księżyc jest skolonizowany. Na Ziemi dochodzi do niebezpiecznych wyładowań, nazywanych udarami. Astronauta Roy McBride (w tej roli Brad Pitt) jest doświadczony, opanowany i profesjonalny. Wkrótce wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca (Tommy Lee Jones) i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. Podczas misji, w głowie głównego bohatera, rodzi się wiele rozważań m.in.: na temat sensu ludzkiej egzystencji, miejsca naszej rasy we wszechświecie, czy autodestrukcyjnych zapędów korporacji. Royowi w podróży towarzyszy pułkownik Pruitt (Donald Sutherland), emerytowany astronauta SpaceCom i jeden z najstarszych przyjaciół jego ojca. W filmie wystąpią m.in.: Ruth Negga, Liv Tyler, Brad Pitt, Tommy Lee Jones i Donald Sutherland. Produkcja otrzymała m.in. nominację do „Oscara” i trzy nominacje do nagrody „Saturn” (więcej tutaj).

To jednak nie koniec emocji. Z okazji Światowego Dnia Kosmosu, który przypada w sobotę, 21 maja br., jak zapowiada nadawca, stacja wyniesie widzów na filmową orbitę. Tego dnia, oprócz „Ad Astry”, w repertuarze kanału Filmbox Premium pojawią się także: „Misje” (emisja o godzinie 6:05), „Strefa Q” (emisja o godzinie 10:15), „Wielkie oczy” (emisja o godzinie 12:05) (więcej tutaj i tutaj), „Poradnik pozytywnego myślenia” (emisja o godzinie 13:50) (więcej tutaj), „Miłość Larsa” (emisja o godzinie 15:50), „Manglehorn” (emisja o godzinie 17:40), „Proxima” (emisja o godzinie 19:15), „Kosmiczny grzech” (emisja o godzinie 23:00), „Zanosi się na burzę” (emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 21 na 22 maja br. o godzinie 0:25) i „Atlantis down” (emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 21 na 22 maja br. o godzinie 1:55).
 
Brad Pitt w filmie „Ad Astra”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporation
Brad Pitt w filmie „Ad Astra”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporation
Julia Stiles, Bradley Cooper i Jennifer Lawrence w filmie „Poradnik pozytywnego myślenia”, foto: JoJo Whilden/The Weinstein Company/Materiały dystrybutora
Julia Stiles, Bradley Cooper i Jennifer Lawrence w filmie „Poradnik pozytywnego myślenia”, foto: JoJo Whilden/The Weinstein Company/Materiały dystrybutora


„Gwiazdy w Dniu Kosmosu” - emisja w sobotę, 21 maja 2022 roku o godz. 6:05 w kanale Filmbox Premium.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...