reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komisarz Mama” 3 - finał w kanałach Polsatu

dodano: 2022-05-04 06:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Komisarz Mama” W środę, 4 maja br. o godz. 21:05 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 10. odcinek 3. sezonu polskiego serialu „Komisarz Mama”, który początkowo miał nosić tytuł „Maria Matejko”. Będzie to finał tej serii. Producentem wykonawczym jest Polot Media. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat Seriale. Występują: Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Anna Matysiak, Patrycja Kazadi, Klaudia Halejcio, Kamilla Baar-Kochańska i Barbara Kurzaj-Jonak. Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym niedawno w AXN, AXN Spin i AXN White.

Polsat „Komisarz Mama”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Finał trzeciego sezonu serialu „Komisarz Mama”

Ostatni odcinek serii o przygodach przebojowej Marii Matejko (w tej roli Paulina Chruściel) i jej policyjnej ekipie. Nie dość, że w pracy musi się mierzyć z zawiłymi sprawami kryminalnymi, to życie prywatne dostarcza jej wielu wrażeń. Nie inaczej jest na koniec trzeciego sezonu produkcji. Finałowy odcinek serialu „Komisarz Mama” wyemitowany zostanie premierowo w środę, 4 maja br. o godzinie 21:05 w Polsacie, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale.

Skomplikowane relacje

Trzecia seria serialu rozpoczęła się niedługo po dramatycznych wydarzeniach na przystani. Kiedy postrzelony Piotr Żeromski (Wojciech Zieliński) budził się ze śpiączki, akurat rodziło się uczucie pomiędzy Marią Matejko a komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz). Do tej pory nie zawsze było im po drodze, ale jak dobrze wiadomo, przeciwieństwa potrafią się przyciągać. Ich relacja miała wzloty i upadki, ale para przetrwała nie tylko trudne chwile, ale i powrót na kilka dni męża Marii Andrzeja (Krystian Wieczorek), który starał się ośmieszyć Krzysztofa. Zakochani ujawnili się otoczeniu, ale to nie wszystko, z czym  ten związek musi się zmierzyć.

W szponach uzależnienia

Piotr wyszedł cało po ciężkim postrzale, ale ta sytuacja miała olbrzymi wpływ na jego dalsze życie. Żeromski walczył ze stresem pourazowym i uzależnił się od przyjmowanych leków. Kiedy nie mógł ich zdobyć w legalny sposób, zaopatrywał się u przestępców. Wykorzystał to Dębski, który użył go do rozpracowania groźnej grupy dilerów. Dzięki pracy po przykrywką na kolei u jego boku pojawiła się Iwona, a on uporał się z nałogiem. Przynajmniej tak twierdzi.

Walka o dziecko

Komisariatem wstrząsnęły niezwykle emocjonujące wydarzenia z udziałem Romy (Anna Matysiak). Kiedy wydawało się, że policjantka uporała się z demonami przeszłości i zaczęła układać sobie życie na nowo, pojawił się jej były partner i ojciec Łukasza (Igor Solecki). Dominik (Jakub Kwaśniewicz) naciskał na spotkania z synem, a także złożył pozew sądowy o przyznanie mu opieki nad chłopcem. Niedługo potem został znaleziony martwy, a różne dowody kierowały działającą nieoficjalnie ekipę Marii w stronę koleżanki z pracy. Ta sprawa była prawdziwym testem relacji w zespole Matejko. Ale czy ostatnim?

W nieznanych wcześniej okolicznościach

Z kolei inspektor Patrycja Madalińska (Anna Dereszowska) musiała odnaleźć się w nowej roli, do której trudno jej było się przygotować. W jej życiu najważniejsza jest praca, dlatego do ostatnich chwil ciąży przychodziła na komendę, a niedługo po urodzeniu synka wróciła za biurko. Niepewna swoich umiejętności jako matka mogła jednak liczyć na ciepłe słowo i wsparcie Marii. Czy to zwiastuje przełom w ich relacjach? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Trzecia seria liczy 10 odcinków. Producentem wykonawczym jest Polot Media. Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym niedawno w stacjach AXN, AXN Spin i AXN White (więcej tutaj).
 
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


„Komisarz Mama” - sezon 3., emisja w środy o godz. 21:05 w telewizji Polsat. Serial ten mogą także oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale, a wcześniejsze odcinki odbiorcy stacji Polsat Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...