reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: „Nieobecni” 2 w serwisie Player

dodano: 2022-05-03 23:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN Player „Nieobecni” We wtorek, 10 maja br. w serwisie VOD Player pojawi się premierowo 1. odcinek 2. sezonu polskiego serialu „Nieobecni”, produkcji Player Original. Wystąpią Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Magdalena Czerwińska, Cezary Łukaszewicz, Krzysztof Zawadzki, Kazimierz Mazur, Marcin Czarnik, Maciej Mikołajczyk, Konrad Eleryk, Marcin Januszkiewicz, Aleksy Komorowski, Piotr Głowacki i Zbigniew Stryj. Na razie nie wiadomo, kiedy 2. seria tej produkcji zadebiutuje na antenie telewizji TVN. Promocji 2. sezonu towarzyszy akcja społeczna Playera i Fundacji Itaka „W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie”.

TVN Player „Nieobecni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W drugim sezonie serialu widzowie ponownie spotkają się Milą Gajdą (w tej roli Justyna Wasilewska) i Filipem Zacharą (Piotr Głowacki) oraz podążą za nową sprawą zaginięcia. Tym razem w towarzystwie Elżbiety Zawady (Danuta Stenka), która od 15 lat żyje nadzieją na odnalezienie córki Katarzyny. A także nieustannie stawia czoło demonom przeszłości. Jaką tajemnicę skrywa?

W drugiej odsłonie „Nieobecnych” widzowie podążą za historią Elżbiety Zawady, która żyje niegasnącą nadzieją odnalezienia swojej córki Katarzyny. 17-letnia wówczas dziewczyna zniknęła nagle w tajemniczych okolicznościach. Prowadzone przed laty śledztwo okazało się bezskuteczne. Teraz - 15 lat później - pojawia się pierwszy znaczący trop, a wznowiona sprawa może ujawnić największą tajemnicę głównej bohaterki drugiego sezonu, Elżbiety.  Co naprawdę wydarzyło się przed laty? Czy Zawada znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania i w końcu odzyska utracony spokój?

W tych trudnych momentach szefową Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych wesprze najlepszy pracownik i bratanek, podkomisarz Filip Zachara. Pracując nad kolejnym - tym razem bardzo osobistym - śledztwem, policjant będzie musiał nie tylko zmierzyć się z emocjami zrozpaczonej Elżbiety, ale przede wszystkim własnymi. A te, za sprawą relacji z Milą, zaczną mu się wymykać spod kontroli. Nieoczekiwanie to właśnie jego partnerka, podążając za swoją intuicją, dotrze do ważnych dla sprawy faktów, jednocześnie trafiając w sam środek dramatu i ściągając na siebie niebezpieczeństwo.

W serialu ponownie pojawią się Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki i Zbigniew Stryj, do których w premierowych odcinkach dołączą m.in.: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Magdalena Czerwińska, Cezary Łukaszewicz, Krzysztof Zawadzki, Kazimierz Mazur, Marcin Czarnik, Maciej Mikołajczyk, Konrad Eleryk, Marcin Januszkiewicz, Aleksy Komorowski i inni.

Promocji drugiej serii „Nieobecnych” towarzyszy akcja społeczna Playera i Fundacji Itaka „W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie”.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne w VOD w Polsce tylko w Playerze (więcej tutaj).
 
Danuta Stenka w serialu „Nieobecni”, foto: TVN Discovery
Danuta Stenka w serialu „Nieobecni”, foto: TVN Discovery
Justyna Wasilewska w serialu „Nieobecni”, foto: TVN Discovery
Justyna Wasilewska w serialu „Nieobecni”, foto: TVN Discovery


„Nieobecni” - sezon 2., emisja (od 10 maja 2022 roku) w serwisie Player.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...