reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-03 - 2022-10-04

Sport w polskiej TV 7.05.2022

dodano: 2022-05-06 10:57 | aktualizacja: 2022-05-07 12:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Liverpool FC - Tottenham Hotspur. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w CANAL+ Sport i TVP Sport. Półfinał debla w ATP Madryt z Hubertem Hurkaczem w kanale Polsat Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

18:30 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
Finał
Jessica Pegula - On Jabeur

Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Tottenham Hotspur

Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC- Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Przemysław Rudzki

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF - Elche CF
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Dominik Woźniak 

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks - Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Warta Poznań
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League

Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion - Manchester United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Tottenham Hotspur

Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Warta Poznań
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 5

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Clearex Chorzów - KS Constract Lubawa

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF - Elche CF
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Dominik Woźniak 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - FC Barcelona

Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Aston Villa FC
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk

20;45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Rio Breogan - FC Barcelona
Komentarz: Gabriel Rogaczewski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - SSC Napoli
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

19:00 Formuła 1: Grand Prix Miami:
3. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

22:00 Formuła 1: Grand Prix Miami:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Granada CF
Komentarz: Kuba Ostrowski 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Valencia CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

13:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski, Sławomir Szymczak
 
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - FC Porto

Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Portimonense SC - Sporting CP
Komentarz: Tomasz Zieliński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Granada CF
Komentarz: Kuba Ostrowski 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

11:00 Wyścigi samochodowe: Electric Touring Car Racing, Pau:
Kwalifikacje

14:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 2
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

10:00 Triatlon: Super League Arena Games, Singapur:
Zawody

12:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig
 
FightBox


18:00 Sporty walki: King of Kings:
Markko Moisar - Simon Santana

 
Golf Channel

14:30 Golf: European Tour, Sutton Coldfield:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Potomac:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

10:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Spa Francorchamps:
Wyścig 2

13:40 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Pau:
Wyścig 1

18:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Imoli:
Wyścig 1
 
Polsat Sport Premium 1

21:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Atletico Mineiro - America Mineiro


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów

21:00 Piłka nożna: Coupe de France: 
OGC Nice - FC Nantes

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New England Revolution - Columbus Crew

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 274: 
Charles Oliveira - Justin Gaethje
 
Polsat Sport Extra

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC - Heart of Midlothian FC

16:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/2 finału
Novak Djokovic - Carlos Alcaraz

21:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/2 finału
Stefanos Tsitsipas - Alexander Zverev
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Podlaskie Boxing Show: 
Przemysław Gorgoń - Bogdan Malinovic


 
Polsat Sport News

13:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig


14:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/2 finału debla
Hurkacz/Isner - Koolhof/Skupski

21:45 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Charlotte FC - Inter Miami
 
Sportklub

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Büyükçekmece Basketbol - Fenerbahçe Beko

19:45 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Darlington:
Wyścig
 
TVP Sport

12:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Komentarz: Aleksander Roj

14:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Zagłębie Lubin - MKS Perła Fanfloor Lublin
Komentarz: Maciej Iwański, Karolina Polacek

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

20:00 Sporty walki: HFO 12:
Patryk Radoń - Mateusz Białas
Komentarz: Piotr Jagiełło
 
Viaplay

09:00 Triatlon: Super League Arena Games, Singapur:
Zawody

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Deportivo Alaves - Athletic Bilbao

13:00 Bilard: World Pool Masters:
Dzień 3

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim - SSV Jahn Regensburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 - F.C. Hansa Rostock

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - Hannover 96

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Turbine Potsdam - Eintracht Frankfurt

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - UC Sampdoria

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - Sassuolo Calcio

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Petroleos - WAC

15:05 Wyścigi samochodowe: W Series, Miami:
Kwalifikacje

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligna:
Luleå - Färjestad

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen
Komentarz: Piotr Domagała

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - Borussia Dortmund
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Marcin Pawłowski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - VfL Wolfsburg
Komentarz: Kamil Kania, Wojciech Piela

18:00 Jeździectwo: Kentucky Derby:
Zawody

18:30 Bilard: World Pool Masters:
Dzień 3

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha Berlin - FSV Mainz
Komentarz: Mateusz Borek, Radosław Gilewicz

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Athletics

15:25 Wyścigi samochodowe: W Series, Miami:
Wyścig 1

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Florida Panthers

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 - FC St. Pauli
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
HC Erlangen - SC Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Ahly - ES Setif

22:00 Jeździectwo: Kentucky Derby:
Zawody

22:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Colorado Avalanche

00:00 (so/nd) Jeździectwo: Kentucky Derby:
Zawody

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Blue Jays

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Carolina Hurricanes

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs

03:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Rays

03:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Minnesota Wild

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Edmonton Oilers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...