reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraiński Nickelodeon naziemnie w Czechach

dodano: 2022-05-06 17:29
autor: RO | źródło: parabola.cz

Nickelodeon Ukraine Pluto TV Kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV od 5 maja 2022 r. jest dostępny dla widzów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 w Czechach. Stacja weszła do multipleksu nr 24 dzięki współpracy Paramount z Digital Broadcasting.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV
Nickelodeon Ukraine Pluto TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nickelodeon Ukraine Pluto TV jest specjalnym projektem grupy Paramount Global i usługi streamingowej Pluto TV dla ukraińskich dzieci, które opuściły swój kraj z powody wojny.

Kanał do tej pory był dostępny na satelicie Astra 1M (19,2°E) w postaci nieszyfrowanej (FTA) oraz w wybranych sieciach IPTV (m.in. Vodafone, O2, T-Mobile i sledovanitv.cz). Teraz dociera do prawie 98% ludności Czech za darmo w naziemnej telewizji DVB-T2. Wstępnie Nickelodeon Ukraine Pluto TV ma działać 3 miesiące, choć to będzie głównie zależało od sytuacji na Ukrainie.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV oferuje fantastyczną kolekcję najlepszych programów z anteny Nickelodeon i Nick Jr. od „SpongeBob Kanciastoporty” i „Pingwiny z Madagaskaru” po „Psi patrol” i „Blaze i Megamaszyny”.

YouTube
Od tego tygodnia Nickelodeon oferuje treści w języku ukraińskim na wybranych kanałach Nickelodeon i Nick Jr. w całej Europie.

Streaming
Nickelodeon Ukraine Pluto TV jest transmitowany na żywo w ramach usługi Pluto TV w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Francji, Hiszpanii i we Włoszech. Oczywiście cały program jest dostępny w języku ukraińskim i całkowicie za darmo bez obowiązku rejestracji.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...