reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-03 - 2022-10-04

7-9.05 Polsat Sport: Puchar Francji, UFC i derby

dodano: 2022-05-06 18:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 7 - 8 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Coupe de France, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Jupiler Pro League, Campeonato Brasileiro Série A, Scottish Premiership, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Podlaskie Boxing Show, FIA World Endurance Championship, Formuła 1, Continental Tour Gold, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Coupe de France (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Podlaskie Boxing Show, FIA World Endurance Championship (więcej tutaj i tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Continental Tour Gold (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

7 maja (sobota)
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:25 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Heart of Midlothian FC Edynburg, Polsat Sport Extra

12:30 (Eurosport 2), 12:55 (Eleven Sports 3) i 13:00 (Polsat Sport News) wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps, Polsat Sport News, Eleven Sports 3 i Eurosport 2

13:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

13:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca - Granada CF Grenada, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga, 2. finał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Athletic Club Bilbao - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2

16:55 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga, 2. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 4

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Celta Vigo, Eleven Sports 2

18:30 lekkoatletyka: Continental Tour Gold w Nairobi, Polsat Sport Extra

18:30 Formuła 1, Grand Prix Miami: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - FC Porto, Eleven Sports 3

19:00 gala bokserska Podlaskie Boxing Show w Białymstoku, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:10 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

20:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Coupe de France, finał: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - FC Nantes, Polsat Sport

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 Formuła 1, Grand Prix Miami: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Atletico Mineiro Belo Horizonte - America Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport Premium 1

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Portimonense SC Portimão - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3

21:40 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Inter Miami, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 7 na 8 maja (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

0:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Columbus Crew, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

3:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

3:30 piłka nożna, „La Liga Santander: LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 274 (UFC274), Polsat Sport

4:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

8 maja (niedziela)
5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 lekkoatletyka: Continental Tour Gold w Tokio, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:15 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Miedź Legnica, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:45 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Royale Union Saint-Gilloise Sint-Gillis - Club Brugge KV Brugia, Eleven Sports 4

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Getafe CF - Rayo Vallecano de Madrid Madryt, Eleven Sports 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: AZ Alkmaar - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SBV Vitesse - SC Heerenveen, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, Tauron Liga, 3. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - RC Lens, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

15:10 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

15:45 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

15:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Botafogo FR Rio de Janeiro, Polsat Sport Premium 3

16:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

16:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

16:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

16:40 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 2

16:55 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga, 3. finał fazy play-off: Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport

17:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

18:00 siatkówka, SuperLega, 3. finał fazy play-off: Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport News

18:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

18:10 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - 1.FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport Premium 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:25 Formuła 1, Grand Prix Miami: parada kierowców, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

20:25 Formuła 1, Grand Prix Miami: wyścig, Eleven Sports 1

20:30 koszykówka, Energa Basket Liga, 3. półfinał fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport

20:30 siatkówka, Tauron 1. Liga, faza play-off: BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin, Polsat Sport News

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: Club Atlético de Madrid Madryt - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Troyes AC, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 8 na 9 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:20 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:50 MMA: KSW52, Polsat Sport Fight

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...