reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

11-13.05 Intersolar Europe 2022 w Monachium

dodano: 2022-05-07 14:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Intersolar.de

Inter Solar Europe logo yellow 360px Międzynarodowa branża fotowoltaiczna spotka się w dniach 11-13 maja 2022 r. podczas wystawy Intersolar Europe w Monachium. Intersolar Europe odbywa się w ramach The smarter E Europe równolegle do trzech targów energetycznych ees Europe, Power2Drive Europe i EM-Power Europe na Messe München w dniach 11-13 maja 2022 r.

Intersolar Europe
Intersolar-Europe-2019-solar-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rząd niemiecki ma na celu zwiększenie udziału energii odnawialnej z około 45 proc., jak obecnie wynosi, do 80 proc. zużycia energii brutto do roku 2030. Jego plany zwiększenia zainstalowanej mocy fotowoltaicznej (PV) do około 200 GW do 2030 roku spotykają się ze szczególną zachętą ze strony wiodących na świecie targów dla branży solarnej. Ponadto rząd ma nadzieję, że szybko przełamie wszelkie bariery rynkowe i przyspieszy podłączenia do sieci, a także procedury certyfikacji, planowania i zatwierdzania. 

Energia słoneczna ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia celów klimatycznych w całej Europie.
W maju 2022 r. Intersolar Europe, jako część centrum innowacji The smarter E Europe, wkroczy na scenę jak na zawołanie: „Nowy niemiecki rząd jest ambitny, jeśli chodzi o ochronę klimatu i środowiska. Oznacza to, że przemysł fotowoltaiczny i cały nowy świat energii przyciągają uwagę, na jaką zasługują – twierdzi Markus Elsässer, dyrektor generalny Solar Promotion GmbH.

Organizatorzy wiodącej na świecie wystawy dla branży fotowoltaicznej mogą poczuć, jak dynamiczny stał się rynek – ponad 90 procent powierzchni wystawienniczej na The smarter E Europe 2021 jest już zarezerwowane. 

Liczba wystawców sięgnęła 808 (łącznie 1356 w The smarter E Europe).

Intersolar Europe to wiodąca na świecie wystawa dla przemysłu fotowoltaicznego. 
Pod hasłem „Łączenie biznesu fotowoltaicznego” producenci, dostawcy, dystrybutorzy, usługodawcy, projektanci i deweloperzy z całego świata spotykają się co roku w Monachium, aby omawiać najnowsze osiągnięcia i trendy, odkrywać innowacje z pierwszej ręki i spotykać potencjalnych nowych klientów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...