reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-23 - 2022-05-24

Sport w polskiej TV 8.05.2022

dodano: 2022-05-07 12:13 | aktualizacja: 2022-05-08 12:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Madrytu w LaLiga Santander: Atlético Madryt - Real Madryt. Transmisje live z meczu Bundesligi: Bayern Monachium - VfB Stuttgart w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Leeds United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Lech Poznań

Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Reims - RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Olympique Marsylia

Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA:
Finał
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Newcastle United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Dallas Mavericks - Phoenix Suns
Komentarz: Artur Kwiatkowski
 
CANAL+ Sport 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Sevilla FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - ESTAC Troyes

Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Lech Poznań

Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Edward Durda, Dawid Stachyra

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Moje Bermudy Stal Gorzów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
ZOOleszcz GKM Grudziądz - For Nature Solutions Apator Toruń
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
CANAL+ Now

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
UCAM Murcja - Club Joventut Badalona
Komentarz: Bartosz Tomczak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Everton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka 

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA:
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Bartosz Tomczak

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA:
Finał
Komentarz: Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio - Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Venezia FC - Bologna FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

19:30 Formuła 1: Grand Prix Miami:
Parada kierowców
Komentarz: Filip Kapica

21:30 Formuła 1: Grand Prix Miami:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Świerżyński 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Olympique Marsylia

Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - Real Madryt

Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Reims - RC Lens
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona - AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Royale Union SG - Club Brugge
Komentarz: Sebastian Chabiniak
 
17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - ESTAC Troyes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

10:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Seul:
Finał boulderingu kobiet

11:30 Wspinaczka: Puchar Świata, Seul:
Finał boulderingu mężczyzn

12:15 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: 
Etap 3 
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

18:15 Wyścigi samochodowe: Electric Touring Car Racing, Pau: 
Wyścig
 
Eurosport 2

13:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Pau: 
Wyścig 1

14:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Pau: 
Wyścig 2
 
Golf Channel

14:30 Golf: European Tour, Sutton Coldfield:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Potomac:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

15:00 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Pau:
Wyścig 2

16:30 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Imoli:
Wyścig 2

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Darlington:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno - AC Sparta Praga

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - 1.FC Slovacko
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Vitesse - sc Heerenveen

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord - PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 3

16:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
CR Flamengo - Botafogo FR


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Arka Gdynia - Miedź Legnica


14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów

18:30 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
Finał
Alexander Zverev - Carlos Alcaraz


20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
 
Polsat Sport Extra

08:00 Lekkoatletyka: Continental Tour Gold, Tokio:
Zawody 

11:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1. runda

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1. runda

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1. runda

17:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1. runda

 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar - AFC Ajax

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
Play-off
 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria - Valencia BC

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - KS AZS AWFIS Balta Gdańsk

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro - Real Madryt

20:00 Piłka nożna: Super League Ellada:
Aris FC - Olympiakos SFP
 
TVP Sport

09:00 Lekkoatletyka: Maraton, Praga:
Zawody
Komentarz: Piotr Dębowski

11:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
GKS Katowice - UKS SMS Łódź
Komentarz: Szymon Borczuch

19:00 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: 
Korea Południowa - Słowenia
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwankiewicz

 


Viaplay

13:00 Bilard: World Pool Masters:
Dzień 4

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå IK - Rosengård

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Vittjsö

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
West Ham United - Arsenal FC

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Erzgebirge Aue - Werder Bremen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - SG Dynamo Dresden

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - 1. FC Nürnberg

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
GWD Minden - TVB Stuttgart
Komentarz: Tomasz Górski

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - IFK Kalmar

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Eskilstuna

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Brommapojkarna

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Djurgården

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
TP Mazembe - RS Berkane

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - Borussia Moenchengladbach
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
FC Carl Zeiss Jena - VfLWolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza

16:30 Wyścigi samochodowe: W Series, Miami:
Wyścig 2

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - VfB Stuttgart

Komentarz: Mateusz Borek, Michał Zachodny

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Ahly Tripoli - Orlando Pirates

18:30 Bilard: World Pool Masters:
Dzień 4

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Carolina Hurricanes

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - FC Augsburg

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Trela

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Athletics

21:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
Houston Gamblers - New Orleans Breakers

22:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Minnesota Wild

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Cubs - Dodgers

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Edmonton Oilers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...