reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

8. „Disco Hit Festival Kobylnica” w kanałach Polsatu

dodano: 2022-05-09 02:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat Disco Polo Music Disco Hit Festival Kobylnica W piątek, 5 sierpnia br. w Kobylnicy odbędzie się 8. edycja festiwalu disco i muzyki tanecznej „Disco Hit Festival Kobylnica”, w czasie którego świętowane będzie 30-lecie disco polo. Wystąpią Magdalena Pańkowska „Shazza”, Sławomir Zapała, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Mig, Daj To Głośniej i After Party. Widowisko transmitować będą kanały Polsat, Disco Polo Music i Polo TV.

Polsat Disco Polo Music Disco Hit Festival Kobylnica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kultowy „Disco Hit Festival Kobylnica” to wielkie święto disco polo, w czasie którego na jednej scenie, jednego wieczoru, wystąpią wykonawcy młodego pokolenia oraz gwiazdy, które od lat królują na listach przebojów. Tegoroczna edycja poświęcona będzie 30-leciu disco polo - od lat 90. ubiegłego wieku do czasów współczesnych. Nie zabraknie legend disco, wykonawców muzyki dance oraz artystów młodego pokolenia. Wystąpią m.in. Magdalena Pańkowska „Shazza”, Sławomir Zapała, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Mig, Daj To Głośniej, After Party i inni. W trakcie tej jubileuszowej gali widzów czekać będzie sentymentalna podróż w czasie przez trzy dekady polskiego disco. Widzowie powspominają również najpiękniejsze momenty tego kolorowego nurtu.

W tym roku „Disco Hit Festival Kobylnica” odbędzie się w piątek, 5 sierpnia a pokażą go „na żywo” kanały Polsat, Disco Polo Music i Polo TV (więcej tutaj).
 
„Disco Hit Festival Kobylnica 2022”: W Kobylnicy wystąpi Magdalena Narożna, foto: Cyfrowy Polsat
„Disco Hit Festival Kobylnica 2022”: W Kobylnicy wystąpi Magdalena Narożna, foto: Cyfrowy Polsat


„Disco Hit Festival Kobylnica 2022” - transmisja w piątek, 5 sierpnia 2022 roku w kanałach Polsat, Disco Polo Music i Polo TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...