reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wojna wymusza koniec Music Box UA

dodano: 2022-05-10 20:08 | aktualizacja: 2022-07-23 10:49
autor: RO | źródło: satkurier.pl/viasat.ua

Music Box W związku z wojną rosyjsko-ukraińską, kanał muzyczny Music Box UA traci płynność finansową do dalszego utrzymywania transmisji. Od 10 maja 2022 roku przekaz zostaje zawieszony (od 28 lutego 2022 roku dostępny FTA). Dotyczy to także odbiorców korzystających z satelity Astra 4A (4,8°E).

musicbox.ua
Music Box UA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Informujemy, że przez wojnę rosyjsko-ukraińską kanał Music Box UA na ma środków finansowych na przyszłość, aby zapewniać techniczną możliwość transmisji. W związku z tym kanał zawiesza nadawanie od 10 maja 2022 roku i zostaje usunięty ze wszystkich pakietów Viasat. W przypadku zmian poinformujemy Was dodatkowo. Dziękujemy za zrozumienie - czytamy w komunikacie operatora ukraińskiej platformy satelitarnej Viasat Ukraine.

Music Box UA to najpopularniejszy kanał muzyczny dla młodych ludzi w Ukrainie, należący do globalnej sieci Music Box Group. Na ukraińskim rynku został uruchomiony w 2007 roku. Podstawą zawartości kanału jest zagraniczna muzyka pop i dance z dużą ilością przebojów i nowości. Około 20% treści zajmują utwory ukraińskich wykonawców. Mottem, które przyświeca Music Box UA przy przygotowywaniu programu, jest: minimum rozmów, maksimum muzyki.

Widzowie w Polsce mogą jeszcze odbierać zlokalizowaną wersję Music Box Polska, która nieprzerwanie nadaje FTA z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E.

Parametry techniczne przerwanego przekazu Music Box UA:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B3 (11,766 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...