reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio zaprasza fanów na rockowy koncert

dodano: 2022-05-11 04:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W czwartek, 19 maja 2022 roku o godz. 18:00 w warszawskim pubie Lolek na Polach Mokotowskich Rock Radio (Agora) organizuje spotkanie ze słuchaczami („Akcja integracja”). Podczas wieczoru z koncertem wystąpi laureat pierwszej edycji wydarzenia „Festiwal klasyki rocka” - grupa Rocker Soul, będzie też szansa na rozmowę z całym zespołem stacji. Zapisy na wydarzenie już trwają na stronie internetowej rockradio.pl.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Akcja integracja” to szansa na spotkanie się z redakcją Rock Radia (więcej tutaj). W czwartek, 19 maja br. w Lolku w Warszawie - na Polach Mokotowskich przy ulicy Rokitnickiej 20, o godzinie18:00 rozpocznie się wydarzenie organizowane przez Rock Radio. W planach jest zabawa w rockowym klimacie do rana.

W czasie wieczoru „na żywo” wystąpi laureat pierwszej edycji „Festiwalu klasyki rocka” - zespół Rocker Soul (więcej tutaj). W spotkaniu weźmie też udział cała ekipa Rock Radia - prowadzący, redakcja i wszyscy, którzy tworzą stację.

- Bardzo cieszymy się, że po trudnym dla nas wszystkich czasie będziemy mogli znowu spotkać się ze słuchaczami „na żywo”. Liczymy na to, że frekwencja dopisze tak, jak w edycjach „Akcji integracja” sprzed pandemii. Cała ekipa Rock Radia już nie może się doczekać! Zapraszamy was w czwartek do Lolka!

- mówi Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radia.


Zapisy na spotkanie trwają już na stronie internetowej rockradio.pl (przejdź na stronę). Dla pierwszych 50 osób napoje i przekąski dostępne będą bez opłat. 

Spotkanie pod hasłem „Akcja integracja” jest promowane na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Akcja integracja” - Rock Radio zaprasza swoich fanów na spotkanie i rockowy koncert. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
„Akcja integracja” - Rock Radio zaprasza swoich fanów na spotkanie i rockowy koncert. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...