reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Asta-Net: Nuta Gold HD w ofercie za Gold TV HD

dodano: 2022-05-11 08:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Gold TV W środę, 11 maja br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły powiększy się o kanał telewizyjny Nuta Gold HD, który zastąpi w tej sieci Gold TV HD, natomiast do ofert MeeVu oraz MeeVu Go włączono stację radiową SmoothJazz.com.pl Radio. Ponadto obecny już w ofercie operatora kanał Xtreme TV zmienił swoją pozycję na liście.

Nuta Gold


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SmoothJazz.com.pl Radio to stacja radiowa nadająca muzykę jazzową i programy autorskie. Kanał nie emituje reklam. Stacja dostępna jest w pakiecie telewizyjnym Start, na pozycji numer 981.

Xtreme TV to kanał należący do firmy MWE Broadcast Michała Winnikciego. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2020 roku pod nazwą Super TV, a w jej ofercie widzowie mogli znaleźć pasma z telezakupami. W 2022 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wyraziła, na wniosek nadawcy, zgodę na zmianę nazwy stacji na Xtreme TV. W ramówce widzowie znajdą programy outdoorowe, survivalowe, wędkarskie i łowieckie (więcej tutaj). Kanał dla abonentów sieci Asta-Net dostępny jest od 2020 roku (więcej tutaj). W środę, 11 maja br. nastąpi zmiana pozycji stacji na liście operatora - z 37. na 615. Kanał dostępny jest pakietach Start i Oszczędnym.

W związku z wypowiedzeniem przez Telestar firmie MWE Networks Michała Winnickiego umowy na dystrybucję stacji Gold TV, w nocy z soboty na niedzielę, z 30 kwietnia br. na 1 maja br. nadawanie zakończył obecny na rynku od 2003 roku kanał Gold TV (wcześniej jako ITV i TO!TV; od 2020 roku także Gold TV HD - wersje SD i HD miały identyczne ramówki). Równocześnie z zakończeniem nadawanie przez stację firmy Telestar (na razie nie wiadomo co dalej z projektem Gold TV) należąca do Michała Winnickiego firma MWE Music uruchomiła kanał Nuta Gold HD. W ramówce stacji Nuta Gold HD widzowie znajdą teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową (więcej tutaj). Operator sieci Asta-Net poinformował o wycofaniu z oferty od środy, 11 maja br. kanału Gold TV HD (więcej tutaj) i włączeniu w jego miejsce stacji Nuta Gold HD - kanał dostępny będzie na pozycji numer 507, w pakietach Start i Oszczędnym, a także w pakietach dla biznesu Hotel Start i Lokal Start.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się o takie stacje jak Novelas+ HD, Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD i Canal+ Now HD (więcej tutaj), a wycofany został kanał Home 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...