reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Amerykański kanał Newsmax HD w czerwcu

dodano: 2022-05-11 11:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandtvnews/satkurier.pl

Newsmax M7 Group z siedzibą w Luksemburgu, należąca do Grupy CANAL+, zawarła długoterminową umowę na dystrybucję satelitarną i OTT amerykańskiego kanału informacyjnego Newsmax. Transakcja została ogłoszona podczas targów ANGA COM 2022 w Kolonii. Newsmax jest już dostępny w 52 mln gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych w ramach płatnej telewizji (m.in. DirecTV i Dish Network), a także na platformach OTT, takich jak Roku i Pluto TV. Konserwatywny Newsmax, uruchomiony w 2014 roku, koncentruje się obecnie na globalnej ekspansji, rozpoczynając od Europy.

www.newsmaxtv.com
Newsmax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wyniku podpisania umowy z M7 Group, od czerwca br. Newsmax ma rozpocząć niekodowaną (FTA) emisję w rozdzielczości HD za pośrednictwem satelity Astra 3B (23,5°E). Newsmax znajdzie się na liście kanałów platform satelitarnych Skylink (Czechy i Słowacja), Canal Digitaal (Holandia) i TV Vlaanderen (Flandria), należących do M7.

Ponadto Newsmax będzie dostępny jako linearny kanał OTT poprzez platformy M7 na Węgrzech (Direct One), Rumunii (Focus Sat), Austrii (HD Austria) i Walonii (TéléSAT).
 

- Witamy Newsmax na pokładzie naszych platform telewizyjnych, umożliwiając kanałowi wejście na wiele rynków europejskich za jednym razem. Dziękujemy Newsmax za zaufanie do naszych usług i liczymy na owocną współpracę w nadchodzących latach - powiedział Bill Wijdeveld, VP Platform Content Services, M7 Group.

- Wybraliśmy M7 jako naszego europejskiego partnera w zakresie wprowadzania na rynek, ponieważ pozwala to nam być natychmiast dostępnym na siedmiu kluczowych rynkach w Europie. Co więcej, dostępność za pośrednictwem Astry 23,5°E pozwala nam dostarczać Newsmax do operatorów zewnętrznych w całej Europie z optymalną jakością obrazu i dźwięku - powiedział Andy Biggers, SVP of Content Distribution, Newsmax.

Rajan Sing, odpowiedzialny za dystrybucję Newsmax w regionie EMEA, powiedział „Broadband TV News”, że nadawca planuje uruchomienie lokalnych wersji kanału, a nie tylko dosyłu z USA. W niedalekiej przyszłości chce uruchomić także drugi kanał, z filmami dokumentalnymi.

Warto dodać, że kanał Newsmax można już oglądać online, na stronie internetowej www.newsmaxtv.com, także na terytorium Polski.
 
Program „Wise Guys With John Tabacco” w Newsmax

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...