reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Start zdjęć do serialu „Komisarz Mama” 4

dodano: 2022-05-11 00:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Komisarz Mama” W środę, 4 maja br. w telewizji Polsat wyemitowany został premierowo 10. odcinek 3. sezonu polskiego serialu „Komisarz Mama”, który początkowo miał nosić tytuł „Maria Matejko”. Był to finał tej serii. W kolejnych dniach odcinek ten pokażą kanały Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale, Producentem wykonawczym jest Polot Media. Występują: Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Anna Matysiak, Patrycja Kazadi, Klaudia Halejcio, Kamilla Baar-Kochańska i Barbara Kurzaj-Jonak. Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, W środę, 20 kwietnia br. rozpoczęły się zdjęcia do 4. serii serialu „Komisarz Mama”. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się on w Polsacie.

Polsat „Komisarz Mama”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwarty sezon serialu „Komisarz Mama” w Polsacie

Fani produkcji mogą odetchnąć z ulgą, bo ekipa wróciła na plan zdjęciowy. Przygody nietuzinkowej policjantki mają swoją kontynuację. Z jakimi wyzwaniami prywatnymi i zawodowymi będzie mierzyć się Maria Matejko (w tej roli Paulina Chruściel) w nowych odcinkach? Na jej drodze pojawią się dwie nowe postaci. Czwarty sezon serialu „Komisarz Mama” wkrótce pojawi się w Polsacie.

Ekipa znów na planie

W środę, 4 maja br. w telewizji Polsat został wyemitowany finałowy odcinek trzeciego sezonu serialu „Komisarz Mama”. W środę, 20 kwietnia br. rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu produkcji. Jak zapowiada nadawca, przed widzami kolejne trzymające w napięciu śledztwa i perypetie przebojowej, charyzmatycznej, a przede wszystkim niezwykle skutecznej Marii Matejko, dla której nie ma spraw nie do rozwiązania.

Co nowego w serialu „Komisarz Mama”?

Czwarty sezon to istna karuzela nowości. Na zawodowej drodze Marii pojawią się dwie nowe postacie: Beata Lorek (Ilona Ostrowska), komisarz z komendy olsztyńskiej, z którą Matejko będzie walczyć o śledztwa, oraz podkomisarz Paweł Ostrowski (Mikołaj Krawczyk), dawny znajomy Marii. Spotkanie po latach sprawi, że dawne emocje odżyją.

Twórcy produkcji Polsatu

Czwarta seria liczyć będzie dziesięć odcinków. W obsadzie między innymi: Paulina Chruściel, Paweł Ławrynowicz, Anna Matysiak, Hanna Śleszyńska, Ilona Ostrowska oraz Mikołaj Krawczyk. Producentem wykonawczym jest Polot Media, reżyserem Makary Janowski, a autorką adaptacji Olga Kłys (więcej tutaj).
 
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat

„Komisarz Mama” - sezon 4., emisja wkrótce w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...