reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyzwania w czerwcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2022-05-11 01:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W czerwcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Wydobywcy marmuru” (sezon 2.) i „Oko w oko z potworami” (sezon 1.), a w ramach pasma „Strefa dla wędkarzy” takie produkcje jak „Taaaki karp!”, „Lodowi wikingowie” i „Rzeczne potwory”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Strefa dla wędkarzy”:
emisja: w soboty
W czerwcu br., tak jak w kwietniu i maju br., w każdą sobotę (od 4 czerwca br.) kanał Polsat Viasat Explore zaprasza na nowe przygody wędkarzy, którzy na całym świecie poszukują największych, najrzadszych i najstraszniejszych podwodnych stworzeń. Jak zapowiada nadawca, to okazja, aby nadrobić zaległości w odcinkach „Lodowych wikingów” i „Rzecznych potworów” - i zobaczyć najnowsze przygody bohaterów programu „Taaaki karp!” (więcej tutaj).

„Wydobywcy marmuru” 2 („Stone Men” 2)
emisja: od niedzieli, 5 czerwca br. o 20:00

W największym zagłębiu złóż marmuru na świecie, położonym w Alpach Apuańskich w Toskanii, ekipa Paola Carliego z Henraux przygotowuje się do nowego sezonu wydobywczego i nowych wyzwań. Miniony rok był bardzo trudny dla całej branży. Z jednej strony kryzys gospodarczy wywołany przez pandemię Covid-19 zmniejszył światowy popyt na marmur, z drugiej zaś wyjątkowo ostra zima przysporzyła wielu problemów w zarządzaniu kamieniołomami, powodując kryzys w harmonogramie wydobycia - wciąż nie nadrobiono wszystkich opóźnień. Pracownicy kamieniołomów walczą z czasem, ale także starają się o zrównoważony rozwój - należy poprawić sposób wykorzystania wody i pozostałości po wydobyciu kamiennych bloków. W ekipie pojawia się nowa osoba, która musi zdobyć zaufanie doświadczonych pracowników. Z jakimi jeszcze wyzwaniami będą musieli zmierzyć się wydobywcy marmuru (więcej tutaj)?

„Oko w oko z potworami” („Chasing Monsters”)
emisja: od soboty, 18 czerwca br. o 20:00

Widzowie dołączą do Cyrila Chauqueta, wędkarza ekstremalnego, który zapuszcza się w świat tajemniczych i niebezpiecznych podwodnych stworzeń. Od nurkowania z rekinem tygrysim na Bahamach po spotkania z krokodylami - ludojadami podczas polowania na największą słodkowodną rybę Afryki - jak zapowiada nadawca, ta pełna adrenaliny seria to zaproszenie do udziału w niesamowitej przygodzie. Cyril Chauquet przemierza oceany, rzeki i jeziora w poszukiwaniu największych ryb w najbardziej odległych zakątkach świata.
 
Pracownicy kamieniołomów oraz ładowarka Caterpillar 988K w programie „Wydobywcy marmuru”, foto: Viasat World
Pracownicy kamieniołomów oraz ładowarka Caterpillar 988K w programie „Wydobywcy marmuru”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...