reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-23 - 2022-05-24

Sport w polskiej TV 13.05.2022

dodano: 2022-05-12 13:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Transmisje live z ATP World Tour Rzym tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks - Boston Celtics
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/4 finału

14:30 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/4 finału

17:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/4 finału

19:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/4 finału
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 5

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Rafał Nahorny

20:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
 
Eleven Sports 1

21:15 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Paços de Ferreira - SL Benfica
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Luton Town - Huddersfield Town

 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Real Sociedad B - UD Almería
Komentarz: Kuba Ostrowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Luton Town - Huddersfield Town

 
Eurosport 1

11:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 7

 
Fightklub

17:00 Boks: Mistrzostwa Świata kobiet, Stambuł:
Dzień 5

02:00 (pt/so) Sporty walki: BKFC - Fight Night Omaha:
Dakota Cochrane - Josh Dyer
 
Golf Channel

22:00 Golf: PGA Tour, McKinney:
2. runda

 
Polsat Sport

11:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów
 
Polsat Sport Extra

07:00 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
1/2 finału

09:00 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
1/2 finału

13:00 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
1/2 finału

15:00 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
1/2 finału

16:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału

18:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Doha:
Zawody

20:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Babilon Boxing Show, Jaworzno: 
Jan Lodzik​​​​​​​ - Domenico Valentino


 
Polsat Sport News

15:30 Boks: Rocky Boxing Night 13:
Ceremonia ważenia

16:00 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
1/2 finału

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
 
Super Polsat

19:00 Boks: Babilon Boxing Show, Jaworzno: 
Jan Lodzik - Domenico Valentino


 
Sportklub

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karsiyaka - Anadolu Efes

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Bayern Monachium - Niners Chemnitz
 
TVP Sport

15:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Elity: 
Francja - Słowacja

20:00 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 15:
Daniel Adamiec - Iago Gedenidze

22:45 Sporty walki: Bellator 281:
Michael Page - Logan Storley
 
Viaplay

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Kristianstad

18:45 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis:
Sesje treningowe

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
WAC - Petroleos

22:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis:
Kwalifikacje
Komentarz: Maciej Jermkow

00:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Marlins - Brewers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - New York Rangers

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Florida Panthers

03:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Athletics - Angels

03:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Calgary Flames


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...