reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Boscy” - film RTVE, TV3 i Orange España w kinach

dodano: 2022-05-13 11:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat RTVE TV3 Orange España „Boscy” Od piątku, 13 maja br. w kinach widzowie będą mogli oglądać hiszpański film „Boscy” („Competencia oficial”). Producentem filmu jest The Mediapro Studio, koproducentami są RTVE, TV3 i Orange España, a dystrybutorem jest Kino Świat. Występują Penélope Cruz, Melina Matthews, Irene Escolar, Antonio Banderas i Oscar Martínez.

Kino Świat RTVE TV3 Orange España „Boscy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Boscy Penélope Cruz i Antonio Banderas w komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Penélope Cruz i Antonio Banderas rozsiądą się w polskich kinach. Słynna i kontrowersyjna reżyserka Lola Cuevas (w tej roli Penélope Cruz) tworzy film z największymi gwiazdami kina Félixem Rivero (Antonio Banderas) i Ivánem Torresem (Oscar Martínez). Dzieło, które powstanie, ma stać się dziedzictwem ekscentrycznego milionera. Jest tylko jeden problem, gwiazdy tego filmu szczerze się nienawidzą.

Penélope Cruz i Antonio Banderas, ponownie razem na dużym ekranie. Tym razem w - jak zapowiadają twórcy - błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz „Boscy” znalazł się w konkursie głównym 78. „Międzynarodowego Festiwalu Filmowego” w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas, która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero oraz ikonę teatru Ivána Torresa. Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i... akcja!”?

„Boscy” - o filmie - gatunek: komedia, produkcja: Hiszpania, 2021 rok, scenariusz i reżyseria: Mariano Cohn, Gastón Duprat („Honorowy obywatel”, „Moje arcydzieło” i „Sąsiad”), zdjęcia: Arnau Valls Colomer, obsada: Penélope Cruz („Vicky Cristina Barcelona” i „Volver”), Antonio Banderas („Ból i blask” i „Desperado”), Oscar Martínez („Honorowy obywatel” i „Dzikie historie”), Irene Escolar („Mroczna Argentyna” i „Wilcza skóra”), Melina Matthews („Megan Leavey” i „Przywróceni”).
 
Antonio Banderas, Penélope Cruz i Oscar Martínez na plakacie promującym kinową emisję filmu „Boscy”, foto: Kino Świat
Antonio Banderas, Penélope Cruz i Oscar Martínez na plakacie promującym kinową emisję filmu „Boscy”, foto: Kino Świat
Penélope Cruz w filmie „Boscy”, foto: Samantha Lopez
Penélope Cruz w filmie „Boscy”, foto: Samantha Lopez
Penélope Cruz w filmie „Boscy”, foto: Samantha Lopez
Penélope Cruz w filmie „Boscy”, foto: Samantha Lopez


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...