reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4000. odcinek serialu „Klan” w TVP1

dodano: 2022-05-14 12:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan” We wtorek, 17 maja br. o godz. 17:55 w stacji TVP1 wyemitowany zostanie premierowo 156. odcinek 25. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Klan”, którego producentem jest Triplan. Będzie to jednocześnie 4000. odcinek całości. Wystąpią Kaja Paschalska, Paulina Holtz, Zofia Świątkiewicz, Ewa Drzymała, Dorota Kamińska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Barbara Bursztynowicz, Izabela Trojanowska, Marek Kossakowski, Michał Lesień-Głowacki, Marcin Kwaśny, Daniel Skrzypczak, Julian Peciak, Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk, Grzegorz Wons i Zygmunt Kęstowicz. Wcześniejsze odsłony tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Wilno i TVP Seriale.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
A co wydarzy się w jubileuszowym odcinku serialu „Klan”? Monika (w tej roli Izabela Trojanowska) jest cały czas obrażona na syna. Nie może mu darować, że tak ją oszukał. Daniel (Marek Kossakowski) przeprasza i tłumaczy, że zrobił tak dlatego, żeby oszczędzić jej nerwów. Jerzy (Andrzej Grabarczyk) szuka w szafce kubka termicznego. Przy okazji przypadkiem tłucze stary pamiątkowy kubek. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) denerwuje się, kubek przetrwał pół wieku, aż trafił na niego Jerzy. W biurze wspólnicy sugerują, żeby oddał skorupki do pracowni ceramicznej, a Elżbietę zabrał do dobry deser do kawiarni.

Aleksandra (Kaja Paschalska) dowiedziała się w sądzie, że jej szefowa Ewa (Ewa Drzymała) odchodzi na emeryturę. Wszystko wskazuje na to, że Aleksandra dostanie po niej stanowisko. Rafał (Marcin Kwaśny) uważa, że to dobra okazja do spotkania z Agnieszką (Paulina Holtz) i Januszem (Michał Lesień-Głowacki). Paweł (Tomasz Stockinger) chce przekazać synowi pamiątkowe pióro, które dostał od ojca przed maturą. Wiga (Dorota Kamińska) namawia, żeby zrobić to uroczyście w Rosso. Paweł (Julian Peciak) woli randkę z Zuzanną (Zofia Świątkiewicz), ale łaskawie zgadza się iść z nimi na kolację. W restauracji niespodziewanie zjawiają się Elżbieta i Jerzy, a za chwilę również Leopold (Grzegorz Wons) z Grażyną (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Wszyscy siadają perzy jednym stole. Wychodzi na to, że udział w tym rodzinnym przypadkowym spotkaniu miał nieżyjący senior rodu Lubiczów Władysław (Zygmunt Kęstowicz). Monika uprzedza, że muszą w takim razie chwilę poczekać na specjalny deser. Bazyli (Daniel Skrzypczak) serwuje tort z liczbą 4000 (więcej tutaj).
 
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP


„Klan” - sezon 25., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:55 w TVP1. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Wilno i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...