reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-26 - 2022-11-27

Sport w polskiej TV 15.05.2022

dodano: 2022-05-14 13:36 | aktualizacja: 2022-05-15 01:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Radomiak Radom - Wisła Kraków. Transmisje live z eWinner 1. Ligi Żużlowej tylko w CANAL+. Finał turnieju WTA 1000 w Rzymie: Iga Świątek - Ons Jabeur w CANAL+ Premium.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

13:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
Finał
Iga Świątek - Ons Jabeur

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Wisła Kraków

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Wisła Kraków

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - Sevilla FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Brentford FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics - Milwaukee Bucks
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Burnley FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League

Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF - Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Wisła Kraków

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński 

19:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Maciej Noskowicz, Dawid Stachyra reklama
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - Granada CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli - Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan - Atalanta Bergamo

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio - Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - FC Barcelona

Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak 
 
Eleven Sports 3

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Real Sociedad
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda 
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli - Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - CA Osasuna
Komentarz: Kuba Ostrowski, Krzysztof Rot 
 
Eurosport 1

11:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 9

15:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 9
 
Eurosport 2

12:45 Kolarstwo szosowe: Tour of Hungary:
Etap 5

15:00 Formuła E: ePrix Niemiec:
Wyścig 2

16:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo:
Wyścig 2
 
Fightklub

13:00 Boks: Mistrzostwa Świata kobiet, Stambuł:
Dzień 7

17:00 Boks: Mistrzostwa Świata kobiet, Stambuł:
Dzień 7
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Antwerpia:
Finał

21:00 Golf: PGA Tour, McKinney:
Finał
 
Motowizja

13:20 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Le Castellet:
Wyścig 2

14:15 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe, Magny Cours:
Wyścig 2

21:00 Wyścigi samochdowe: NASCAR Cup Series, Kansas City:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord - FC Twente


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica - Widzew Łódź


16:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
Finał
 
Polsat Sport Extra

08:00 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
Finał

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Wyścig

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Sao Paulo FC - Cuiaba EC
 
Polsat Sport News

10:30 Badminton: Thomas & Uber Cup, Bangkok:
Finał

12:50 Siatkówka plażowa: VW Beach Pro Tour Futures, Madryt:
Finał mężczyzn

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Vitesse - AFC Ajax

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno - FC Banik Ostrawa

20:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Atlanta United - New England Revolution
 
Sportklub

11:30 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Imola:
Wyścig 2

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko - Frutti Extra Bursaspor

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Bayern Monachium - Niners Chemnitz
 
TVP Sport

14:00 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy:
Zawody
Komentarz: Hubert Malinowski, Mirosław Kowalik

17:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Jarosław Bieniuk

19:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Elity: 
Czechy - Szwecja
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwankiewicz
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
FC Barcelona - Atletico Madryt

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Piteå

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - MT Melsungen
Komentarz: Tomasz Górski

13:20 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Le Castellet:
Wyścig 2

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - Werder Brema

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - Turbine Poczdam

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Sassuolo Calcio - Inter Mediolan

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå IK - Eskilstuna

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Multiliga
Moderator: Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Werder Brema - SSV Jahn Regensburg
Komentarz: Kamil Kania, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock - Hamburger SV
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Zachodny

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - SC Paderborn 07
Komentarz: Kamil Kania, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - FC Ingolstadt 04

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - Karlsruher SC

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - FC Schalke 04

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - Holstein Kiel

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Dynamo Drezno - Erzgebirge Aue

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
St. Pauli - Fortuna Dusseldorf

15:50 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Le Castellet:
Wyścig 2

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar konfederacji CAF:
Orlando Pirates - Al Ahly Tripoli

18:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
Birmingham Stallions - Philadelphia Stars

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Guardians

20:00 Wyścigi samochodowe: IMSA Sportscar Championship, Ohio:
Wyścig

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar konfederacji CAF:
RS Berkane - TP Mazembe

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Giants

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Pittsburgh Penguins

03:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...