reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Prezydenci i premierzy” także w telewizji Polsat

dodano: 2022-05-14 15:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat News „Prezydenci i premierzy” Program publicystyczny „Prezydenci i premierzy”, którego prowadzącym jest Jarosław Gugała, zmienia termin emisji. Nadawany dotąd premierowo w niedziele o godz. 21:00 w kanale Polsat News, z powtórkami w stacji Polsat News 2, od 14 maja br. emitowany będzie premierowo w soboty o godz. 19:15 w kanałach Polsat i Polsat News. - To jedyna taka audycja w Polsce, w której głos zabierają politycy, którzy pełnili najważniejsze funkcje w państwie - zapewnia nadawca.

Polsat News „Prezydenci i premierzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Prezydenci i premierzy” to program publicystyczny, w którym Jarosław Gugała rozmawia z osobami w przeszłości sprawującymi urzędy prezydenta Polski lub prezesa Rady Ministrów RP, na tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia. Wśród gości programu są m.in. były prezydent Polski Bronisław Komorowski oraz byli polscy premierzy Jan Krzysztof Bielecki, Waldemar Pawlak oraz Leszek Miller (więcej tutaj).

- „Prezydenci i premierzy” to jedyny taki program w Polsce, w którym głos zabierają politycy, którzy pełnili najważniejsze funkcje w państwie. Dziś z dystansu, ale bogaci w unikatowe doświadczenia komentują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Program ma stałą, dużą widownię, a teraz będzie go mogło oglądać jeszcze więcej widzów

- mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

 
Jarosław Gugała w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat
Jarosław Gugała w programie „Wydarzenia”, foto: Cyfrowy Polsat


„Prezydenci i premierzy” - emisja w soboty (od 14 maja 2022 roku) o godz. 19:15 w kanałach Polsat i Polsat News. Program ten mogą również oglądać widzowie stacji Polsat News 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...