reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DW rezygnuje z krajowych platform

dodano: 2022-05-15 09:26
autor: RO | źródło: infosat.de

Deutsche Welle W przyszłości Deutsche Welle nie będzie już nadawać swojego programu za pośrednictwem niemieckich platform telewizyjnych, takich jak Magenta TV, Joyn, Sky Q, Zuhause Kabel czy Zattoo. Nie oznacza to jednak, że program niemieckiego nadawcy międzynarodowego nie będzie już odbierany w Niemczech.

DW


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
DW w otwartym Internecie i na swoich stronach internetowych nie podlega bezpośredniej odpowiedzialności władz medialnych. Problem nie dotyczy także serwisu YouTube i transmisji przez satelitę Astra 1M (19,2°E) w języku angielskim, która pozostanie dostępna dla gospodarstw domowych korzystających z darmowej telewizji satelitarnej.

Nadawanie DW na krajowych platformach telewizyjnych jest niedopuszczalne, a uzasadnieniem jest to, że prawnym mandatem nadawcy jest dystrybucja za granicą. Deutsche Welle to usługa radia, telewizji i treści multimedialnych przeznaczona do rozpowszechniania za granicą. Nadawca produkuje w różnych językach, w tym po niemiecku i angielsku.

Po długich dyskusjach osiągnięto  porozumienie z Deutsche Welle w sprawie zaprzestania emisji programów na platformach w Niemczech. Tłem tej sprawy jest to, że regulatorzy w Hesji wszczęli pierwsze postępowanie przeciwko Magenta TV, które teraz zostało umorzone.

Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...