reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

13°E: Kurczy się oferta rosyjskich stacji FTA

dodano: 2022-05-15 14:35
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Jewelleria Oferta rosyjskich kanałów FTA z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E zaczyna maleć i pojawia się pytanie, co może być tego przyczyną. Od pewnego czasu emisji nie prowadzi ogólnorozrywkowy kanał TNT International, a teraz niezapowiedzianie emisję przerwał telezakupowy Jewelleria.

kolorowe pasy plansza testowa testy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla obu rosyjskich kanałów wykorzystywany był transponder operatora GlobeCast na satelicie Eutelsat Hot Bird 13E (13°E). Jego częstotliwość to 11,034 GHz, pol. V.

Pozycje programowe THT i Jewelleria pozostają aktywne, ale po wybraniu każdej z nich pojawia się tradycyjna plansza kontrolna (kolorowe pasy).

Do wyłączenia TNT International doszło jeszcze w marcu 2022 roku. Mogło to mieć związek z ogłoszeniem likwidacji federalnej stacji rozrywkowej TNT4 przez koncern Gazprom Media. Proces likwidacji TNT4 ma potrwać rok, ale wersję międzynarodową TNT już odłączono. Na antenie można było obejrzeć programy Comedy Club Production, reality show i seriale.

W przypadku Jewelleria to może być tymczasowa awaria lub decyzja o ograniczeniu dystrybucji tylko do terytorium Rosji. Kanał skupia się na telesprzedaży biżuterii i ogólnie wyrobów jubilerskich.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13E (13°E)
tp. 126 (11,034 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S / QPSK)
Kodowanie: brak (FTA)
 
Plansza kontrolna emitowana w miejscu Jewelleria z tp. 126. Taka sama plansza jest również dostępna na TNT International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...