reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

300 tys. klientów Inea

dodano: 2022-05-16 13:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: INEA/satkurier.pl

INEA 300 tys. klientów INEA, która świadczy swoje usługi m.in. w Poznaniu i okolicach, poinformowała 16 maja br., że liczba jej klientów indywidualnych wynosi ponad 300 tys. osób. Przypomnijmy, że operator przekroczył liczbę 250 tys. klientów w połowie 2018 roku, czyli przed czterema laty.

Inea


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od ponad 30 lat INEA dostarcza usługi telekomunikacyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. W jej ofercie można znaleźć Internet domowy, pakiety telewizyjne oraz usługi telefoniczne i mobilne. INEA zaczynała od kablówki o zasięgu lokalnym, zmieniając się w niezależnego dostawcę usług docierającego do klientów w ośmiu województwach w kraju.

Ponad ponad 180 tys. klientów telewizji od INEA, 260 tys. klientów światłowodu

Od 2017 roku INEA skupia się świadczeniu usługi Internetu światłowodowego. Od 5 lat wygrywa ranking dostawców najszybszego Internetu w Polsce wg Speedtest.pl. Obecnie z usług światłowodowych INEA korzysta 260 tys. klientów, na ofertę telewizyjną zdecydowało się ponad 180 tys. osób, usług mobilnych INEA używa 35 tys. klientów, a telefonii stacjonarnej ponad 40 tys. klientów.
 

– Zaufało nam już 300 tys. klientów, to nie tylko powód do dumy, ale też wielka odpowiedzialność. Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do grona naszych klientów, bez względu na to, czy zrobili to wczoraj, czy 30 lat temu. Dziękuję też całemu niesamowitemu zespołowi, z którym mam przyjemność pracować. Zadeklarować mogę jedno – chcemy, żeby nasze usługi były jeszcze lepsze, a nasz zasięg stale się powiększał. Bardzo lubimy wyzwania, a przed nami kolejne, bardzo ambitne plany związane z docieraniem z najlepszymi usługami do nowych lokalizacji i obszarów, gdzie rośnie potrzeba korzystania z najlepszych usług światłowodowych – komentuje Maciej Piechociński, prezes INEA.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...