reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 kanały muzyczne Stingray dla MagentaTV

dodano: 2022-05-16 21:21
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Stingray Classica Stingray Brava Kanadyjski nadawca Stingray dodaje 3 kanały muzyczne do niemieckiej usługi telewizyjnej MagentaTV operatora Deutsche Telekom. Stingray Classica, Stingray iConcerts i Stingray Djazz są oferowane w podstawowym pakiecie, powiedział dyrektor zarządzający Stingray Deutschland, Tom Adams, na targach ANGA COM 2022 w Kolonii.

Stingray iConcerts


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
3 linearne kanały Stingray są nadawane całą dobę w rozdzielczości HD.

Wraz z uruchomieniem kanałów telewizyjnych, Stingray rozszerza współpracę z Deutsche Telekom. Firma udostępnia swoje treści muzyczne na MagentaMusik - około 100 koncertów muzyki pop i rock ze stajni Stingray można zobaczyć na portalu magentamusik.de. Z finansowanej z reklam, darmowej usługi wideo na żądanie (AVOD) mogą również korzystać klienci spoza niemieckiego Telekomu.

Dzięki liniowym, finansowanym z reklam kanałom strumieniowym (FAST Channels) w jakości HD, Stingray jest również obecny na platformach Smart TV producentów Samsung, LG i innych. W przygotowaniu są aplikacje Smart TV z funkcją subskrypcji.

Stingray jest również na pokładzie pojazdów elektrycznych marki Tesla Elona Muska. Interaktywny kanał Caraoke jest zintegrowany z systemem rozrywki każdego samochodu Tesla na całym świecie i zaprasza pasażerów do wspólnego śpiewania po naciśnięciu jednego przycisku. Tom Adams potwierdził, że trwają rozmowy z innymi producentami samochodów w celu połączenia oferty Stingray z ich pokładowym systemem rozrywki.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...