reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pesti TV dobiega końca

dodano: 2022-05-17 20:25
autor: RO | źródło: dtvnews.hu

Pesti TV Węgierski, bezpłatny kanał telewizyjny Pesti TV przestanie nadawać o północy, 10 lipca 2022 roku. Ta decyzja jest bardzo zaskakująca, gdyż ostatnio nadawca pisał na swojej stronie internetowej o rosnącej popularności kanału. Choć podejrzewano, że coś wydarzy się wokół kanału, ponieważ jeden z głównych operatorów kablowych na początku tego miesiąca zasygnalizował o wycofaniu Pesti TV ze swojej oferty.

https://mandiner.hu/cikk/20200914_huth_gergely_uj_hangot_szeretnenk_vinni_a_jobboldali_mediaba
Pesti TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Pesti wystartowała 14 września 2020 roku. Od początku była to stacja ogólnodostępna u większości operatorów kablowych na Węgrzech, a nawet ze zwykłej anteny naziemnej w usłudze mindigTV.

Pesti TV to kanał skierowany do młodych ludzi, którzy poświęcają swój czas mediom społecznościowym. Stacja porusza szereg kwestii politycznych, społecznych, miejskich i kulturowych. Ważne tematy są przedstawiane zabawnie i poważnie, w sposób zrelaksowany, otwarty i szczery.

Informacja dotyczy zakończenia transmisji linearnej, która też dotknie platformy satelitarne Direct One (satelita Thor 6 - 0,8°W) i T-Home (Amos 3 - 4°W). Za to nie ma informacji, czy treści będą wyświetlane w formie nielinearnej, np. za pośrednictwem strony internetowej pestitv.pestisracok.hu.

Źródło: dtvnews.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...