reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jabłko i Szczypior” 2 w kanale Cartoon Network

dodano: 2022-05-18 00:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network „Jabłko i Szczypior” Amerykańsko-brytyjska koprodukcja „Jabłko i Szczypior” („Apple & Onion”) pojawi się w Cartoon Network w nowych epizodach 2. sezonu. Jak zapowiada nadawca, twórcy utrzymali wielkomiejski klimat z 1. serii, dzięki czemu bohaterowie mogą ponownie mierzyć się z wyzwaniami metropolii. Jednocześnie postaci świetnie bawią się podczas kolejnych przygód. Premiera nowych odcinków tego animowanego serialu odbędzie się w poniedziałek, 23 maja br. o godz. 14:50 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.

Cartoon Network „Jabłko i Szczypior”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Produkcja „Jabłko i Szczypior”, stworzona przez George’a Gendiego, to kreatywna i nowoczesna animacja - zapewnia nadawca. Tytułowi bohaterowie poznali się w pierwszym sezonie, podczas poszukiwań nowego domu w wielkim mieście. Od tego momentu są nierozłączni i razem wpadają w tarapaty, przeżywają wzruszenia i spotykają przyjaciół. Jabłko nie boi się wcielania w życie absurdalnych pomysłów. Szczypior bywa zachowawczy, ale dzięki temu umie powstrzymać kumpla, kiedy zbytnio ponosi go fantazja.

W nowych odcinkach zostaną wplątani w porachunki Burmistrza Majoneza, który będzie potrzebował kierowców do swojej limuzyny. Nielubiany urzędnik wrobi bohaterów w popełnienie drobnego przestępstwa, aby ukarać ich pracami społecznymi. W ramach tych prac każe im zostać swoimi szoferami. Przyjaciele nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. Połączą siły, by przechytrzyć niesympatycznego Burmistrza.

Jabłko i Szczypior rozpoczną również własny biznes: dowóz pizzy. Nie przewidzą, że Jamajski Kurczak sprytnie wykorzysta specjalną promocję, aby otrzymać wiele bezpłatnych dostaw. W innym odcinku przebiegły Kurczak wrobi ich w zakup własnego domu. Bohaterowie przeżyją także romantyczne przygody, gdy Jabłko zwierzy się z miłości do Królowej Anglii (więcej tutaj).

„Jabłko i Szczypior” - sezon 2., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 23 maja 2022 roku) o godz. 14:50 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...