reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przedsmak wakacji w czerwcu w CI Polsat

dodano: 2022-05-18 01:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W czerwcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „48 godzin” (sezon 24.), „Zbrodnia po angielsku” (sezon 4.), „Prawda leży pod ziemią” (sezon 1.) i „Morderca na pokładzie”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. widzowie dowiedzą się jaka „Prawda leży pod ziemią” (sezon 1.) w programie poświęconym ekshumacji zwłok, które mogą rzucić nowe światło w śledztwach. Widzów czekać też będą nowy sezon programu „Zbrodnia po angielsku” (sezon 4.), kolejne odcinki kultowego programu „48 godzin” (sezon 24.) oraz przedsmak wakacji - „Morderca na pokładzie”.

Czerwiec 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„48 godzin” 24 („The First 48” 24)
emisja: w środy (od 8 czerwca br.) o 21:00

W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Widzowie obserwują pracę śledczych z Wydziału Zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzą losy detektywów z różnych Wydziałów Zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka (więcej tutaj).

„Zbrodnia po angielsku” 4 („Killer Britain With Dermot Murnaghan” 4)
emisja: w czwartki (od 9 czerwca br.) o 21:00

„Zbrodnia po angielsku” to serial poświęcony prawdziwym zbrodniom. Gospodarzem cyklu jest brytyjski dziennikarz Dermot Murnaghan, który osobiście relacjonował przypadki omawianych zbrodni i obserwował przebieg dotyczących ich śledztw. Każdy z pięciu odcinków opowie odrębną historię zabójstwa, którą zilustrują archiwalne nagrania, a dopełnią wywiady z osobami związanymi z daną sprawą. Widzowie poznają zeznania członków rodziny ofiary oraz wypowiedzi detektywów, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zbrodni i byli świadkami następujących po niej wydarzeń (więcej tutaj).

„Prawda leży pod ziemią” 1 („Exhumed” 1)
emisja: w czwartki (od 16 czerwca br.) o 22:00

Każdy z odcinków bada odrębną sprawę morderstwa, w której ekshumacja zwłok ofiary doprowadziła do rozwiązania zagadki jej śmierci. Widzowie uczestniczą w całym procesie wydobycia pochowanego ciała - począwszy od jego aspektu emocjonalnego, jaki towarzyszy rodzinie zmarłej osoby, aż po ten zawodowy, przyświecający detektywom, którzy dążą do poznania prawdy. Jak zapowiada nadawca, fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, archiwalne materiały filmowe i przejmujące rozmowy z ludźmi związanymi ze sprawą wiodą do pełnego napięcia procesu ekshumacji, który przynosi przełomowe odpowiedzi lub niespodziewane zwroty akcji, by w końcu doprowadzić do sprawiedliwego finału.

„Morderca na pokładzie” („Cruise Ship Killer”)
emisja: w piątki (od 17 czerwca br.) o 21:00

Serial kryminalny oparty na faktach, opowiadający historie ludzi, którzy nigdy nie wrócili do domu po wakacjach na statku wycieczkowym. Zawiera wywiady z rodzinami i przyjaciółmi ofiar oraz ze śledczymi i ekspertami (więcej tutaj).
 
Sabrina Kouider w programie „Zbrodnia po angielsku”, foto: A&E Television Networks
Sabrina Kouider w programie „Zbrodnia po angielsku”, foto: A&E Television Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...