reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Comedy Club” 8 w Comedy Central

dodano: 2022-05-20 05:54 | aktualizacja: 2022-05-20 16:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global/satkurier.pl

Stand Up Comedy Club Comedy Central W sobotę i niedzielę, 21 i 22 maja br. o godz. 22:00 w kanale Comedy Central wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 8. programu kabaretowego „Comedy Club”. Widowisko to będą mogli również oglądać widzowie stacji Polsat Comedy Central Extra. Wystąpią Wiola Walaszczyk, Ewa Błachnio, Aleksandra Petrus, Andrii Voronoi, Damian Usewicz, Maciej Adamczyk, Bartłomiej Walos, Filip van der Brym, Rafał Rutkowski, Jacek Stramik, Michał Pałubski, Tomasz Borkowski „Boras” i Tomasz Jachimek. Premierze towarzyszą działania promocyjne pod hasłem „Podejrzanie dobry humor”. Oba kanały emitują obecnie wcześniejsze odsłony programu „Comedy Club”.

Comedy Central „Comedy Club”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, miłośnicy stand-upu już nie muszą ścigać ulubionych komików listem gończym. Gang najzabawniejszych polskich stand-uperów pojawi się na antenach Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra uzbrojony w zupełnie nowe żarty. W sobotę, 21 maja br. o godzinie 22:00 w Comedy Central i w nocy z soboty na niedzielę, z 21 na 22 maja br. o godzinie 0:10 w Polsat Comedy Central Extra wystartuje ósmy sezon programu „Comedy Club”.

Gospodarzem „Comedy Club” będzie tradycyjnie niezastąpiony w tej roli Rafał Rutkowski, znany jako aktor, artysta kabaretowy i stand-uper o niewybrednym poczuciu humoru. Nie zabraknie również: Wioli Walaszczyk, Ewy Błachnio, Jacka Stramika, Michała Pałubskiego, Tomasza Borkowskego „Borasa” i Tomasza Jachimka. Po raz kolejny w programie wystąpią także Andrii Voronoi z Ukrainy, Damian Usewicz czy Aleksandra Petrus. Ale to nie wszystko - obok nich, na scenie „Comedy Club” pojawi się kilku debiutantów. Widzowie będą mogli obejrzeć występy Macieja Adamczyka, Bartłomieja Walosa, Filipa van der Bryma i innych.

Zdjęcia do siódmego sezonu programu „Comedy Club” realizowane były w warszawskim teatrze Sabat. Premierowe odcinki emitowane będą od 21 maja br., w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 22:00 na antenie Comedy Central. Program będą mogli również oglądać widzowie stacji Polsat Comedy Central Extra.

Premierze programu towarzyszą działania promocyjne pod hasłem „Podejrzanie dobry humor”, które potrwają do niedzieli, 19 czerwca br.. Za produkcję spotów odpowiada Dziki Film, natomiast za produkcję pozostałych kreacji - agencja Kalicińscy. Media zaplanował dom mediowy Wavemaker. Kampania obejmuje kanały własne Paramount Global (m.in spoty na antenach Comedy Central i Paramount Network oraz w mediach społecznościowych nadawcy), a także promocję zewnętrzną: kampanię digital i outdoor, reklamy na autobusach oraz emisję wideo i display w internecie (m.in YouTube, Facebook, TikTok i Instagram) (więcej tutaj).
 
Tomasz Jachimek w programie „Comedy Club”, foto: Piotr Matey
Tomasz Jachimek w programie „Comedy Club”, foto: Piotr Matey
Rafał Rutkowski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global
Rafał Rutkowski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global
Michał Pałubski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global
Michał Pałubski w programie „Comedy Club”, foto: Paramount Global

„Comedy Club” - sezon 7., emisja w soboty i niedziele (od 21 maja 2022 roku) o godz. 22:00 w Comedy Central. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat Comedy Central Extra, a wcześniejsze odcinki emitują obecnie stacje Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...