Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczuLaLiga Santander w 4K:FC Barcelona - Villarreal CF. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Sevilla FC - Athletic Club
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło CANAL+ Sport 5
14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski
16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – For Nature Solutions Apator Toruń
Komentarz: Michał Mitrut, Mirosław Jabłoński
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz CANAL+ Now
17:00 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC - Everton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio - AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
21:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Salernitana Calcio - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Spezia Calcio - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan - UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
21:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Venezia FC - Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 3
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Granada CF - RCD Espanyol
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Sociedad - Atlético Madryt
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Spezia Calcio - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Deportivo Alavés – Cádiz CF
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek Eurosport 1
10:30 Tenis: French Open: Dzień 1
13:00 Tenis: French Open: Dzień 1
16:00 Tenis: French Open: Dzień 1
18:00 Tenis: French Open: Dzień 1
21:00 Tenis: French Open: Dzień 1 Eurosport 2
11:00 Tenis: French Open: Dzień 1
13:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: Etap 15
15:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: Etap 15
17:45 Tenis: French Open: Dzień 1
19:00 Tenis: French Open: Dzień 1
21:00 Tenis: French Open: Dzień 1 Motowizja
11:00 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open, Le Castellet: Wyścig 3
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: A.Carraro Imaco Conegliano - VakifBank Stambuł
Komentarz: Adrian Brzozowski
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Trentino Itas - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz Polsat Sport Extra
10:05 Formuła 3: Grand Prix Hiszpanii: Wyścig 2
23:00 Golf: PGA Championship: Dzień 4 Polsat Sport News
11:35 Formuła 2: Grand Prix Hiszpanii: Wyścig 2
13:00 Siatkówka plażowa: VW Beach Pro Tour Futures, Madryt: Finał kobiet
21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: SC Corinthians Paulista - Sao Paulo FC
23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Charlotte FC - Vancouver Whitecaps FC Super Polsat
20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław