reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Taffy” 2 w kanale Boomerang

dodano: 2022-05-21 05:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang „Taffy” „Taffy” to kreskówka wyprodukowana we Francji i w Wielkiej Brytanii. Jej bohaterem jest sprytny zwierzak, który potrafi kombinować jak mało kto. Uwielbia pławić się w luksusie, ale musi uważać na innego lokatora zamieszkującego posiadłość, psa Bentleya, który chce mu odebrać przywileje. W nowych odcinkach bohaterowie przenoszą swoje potyczki poza rezydencję Pani Majętnej i wybierają się na plażę oraz na narty. Premiera 2. sezonu animowanego serialu „Taffy” odbędzie się w poniedziałek, 23 maja br. o godz. 17:00 w kanale Boomerang. Emisja weekendowego maratonu wcześniejszych epizodów odbywa się w soboty i niedziele od godz. 10:00 w Boomerangu.

Boomerang „Taffy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kiedy Taffy trafił do willi hrabianki, wszyscy jej mieszkańcy zwęszyli podstęp - nowy przybysz wyglądał jak szop, zachowywał się jak szop i był szopem. Ale jedna osoba dała się zwieść Taffy’emu. Była to właścicielka posiadłości, Pani Majętna. Od razu uwierzyła, że Taffy jest puchatym kotem: dokładnie takim, jakiego chciała mieć. W ten sposób bohater wkupił się w jej łaski, aby mieć dostęp do najlepszych smakołyków i wszelkich wygód. Pies Bentley nie mógł mu tego darować i ciągle płatał szopowi psikusy, które miały odkryć jego tożsamość przed starszą panią. Choć Bentley bardzo się starał, Taffy zawsze był o krok przed nim.

W Boomerangu odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu. Tym razem twórcy wyprowadzili bohaterów z wielkiej willi i postanowili dać im szansę na rozrabianie w nowych lokalizacjach. Choć przestrzeń będzie nowa, ich spryt, zacięcie i chęć do psocenia pozostaną takie same. Wybiorą się zarówno na plażę jak i w zimowe otoczenie - do ośrodka narciarskiego. Czeka ich pościg w labiryncie. Doberman spróbuje powstrzymać szopa przed zwinięciem pysznego kawioru. Taffy wybierze się po pomoc do Yeti’ego, aby ocalił go przed niecnym dobermanem. Widzowie mogą również powtórzyć seans odcinków pierwszego sezonu w trakcie weekendowych maratonów (więcej tutaj).

„Taffy” - sezon 2., emisja codziennie (od 23 maja 2022 roku) o godz. 17:00 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...