reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacyjne przygody w czerwcu w Boomerangu

dodano: 2022-05-23 06:43 | aktualizacja: 2022-05-23 22:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang W czerwcu br. kanał telewizyjny Boomerang poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Zwariowane Melodie: Kreskówki” (sezony 2. i 3.) i „Tomek i przyjaciele” (sezon 25.), a w ramach pasma „Fantastyczne lato ze Scoobym, Tomem i Jerrym” takie produkcje jak „Tom i Jerry: Jak uratować smoka”, „Tom i Jerry Show”, „Tom i Jerry w Nowym Jorku”, „Wyluzuj, Scooby-Doo!” i „Ghastly Ghost Town”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. kanał Boomerang zaprasza na kontynuację emisji 25. sezonu serialu „Tomek i przyjaciele”. Widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki nowej odsłony animacji o lokomotywie Tomku i jego przyjaciołach. Stacja wyemituje także premierowe przygody Królika Bugsa, Kaczora Daffy’ego, Prosiaka Porky’ego, Kota Sylwestra i innych postaci z ekipy „Zwariowanych Melodii”. Odbędzie się również emisja pasma z bohaterami, dla których wakacyjne przygody nie mają tajemnic, czyli maraton „Fantastyczne lato ze Scoobym, Tomem i Jerrym”.

Czerwiec 2022 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” 2 i 3
emisja: codziennie (od 13 czerwca br.) o 12:30

Premiera sezonów drugiego i trzeciego odbędzie się w poniedziałek, 13 czerwca br. o godzinie 12:30. Trudno o sprytniejszego i bardziej przewrotnego bohatera w światowej historii animacji niż Królik Bugs. Widzowie na całym świecie znają jego żartobliwą zaczepkę: „Co jest doktorku?”. Jest członkiem ekipy Zwariowanych Melodii, którą tworzą także inne kultowe postaci. Kot Sylwester próbuje złapać Ptaszka Tweety’ego, Diabeł Tasmański Taz pozostawia za sobą bałagan gdziekolwiek się znajdzie. Nieco strachliwy Prosiak Porky, po zachęceniu przez bojaźliwego lecz optymistycznego Kaczora Daffy’ego, bierze udział w różnych przygodach. Wszyscy oni znajdują swoje miejsce także w nowoczesnej odsłonie przygód tej grupy, serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. W czerwcu br. kanał Boomerang wyemituje premierowe odcinki tej animacji. W tych epizodach Królik Bugs pomyli egipski grobowiec z wakacyjnym ośrodkiem w ciepłym kraju, a znajdującą się tam mumię z obsługą ośrodka. Kojot E. Wiluś jak zwykle spróbuje dopaść Strusia Pędziwiatra, latając w specjalnym kombinezonie. Kot Sylwester znajdzie Kanarka Tweety’ego na szczycie telefonicznego słupa i zechce go ściągnąć wszelkim sposobem (więcej tutaj).

„Tomek i przyjaciele” 25
emisja: codziennie (od 20 czerwca br.) o 15:00

Premiera nowych odcinków dwudziestego piątego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca br. o godzinie 15:00. Kanał Boomerang zaprasza na emisję kolejnych premierowych odcinków serialu „Tomek i przyjaciele”. Jak zapowiada nadawca, ta odsłona przygód klasycznej bajki, która przez dekady bawiła wiele pokoleń widzów, wnosi do świata przyjaznych lokomotyw nowy wymiar zabawy. Nie zmieniło się jednak to, co odbiorcy pokochali najbardziej: wyjątkowi bohaterowie. Optymistyczny Tomek nigdy się nie poddaje i wierzy, że każdy problem ma swoje rozwiązanie. Jego przyjaciel, Piotruś, lubi robić innym psikusy, ale są one nieszkodliwe i bawią wszystkich. Wraz z nimi na wyspie Sodor pojawia się też super szybka Nia z Japonii i mądra, pełna entuzjazmu Kamcia z Kenii. W nowych odcinkach lokomotywy zorganizują dzień, kiedy wszystko będą robić na odwrót. Tomek dostarczy przewożone pakunki pod złe adresy i wraz z koleżankami i kolegami spróbują je odzyskać. Główny bohater i Kamcia spróbują też dotrzeć do jednego z końców tęczy (więcej tutaj).

„Fantastyczne lato ze Scoobym, Tomem i Jerrym”:
emisja: codziennie (od 27 czerwca br.) o 8:30
Premiera pasma odbędzie się w poniedziałek, 27 czerwca br. o godzinie 8:30. Jak zapewnia nadawca, w pierwszych dniach wakacji nie może zabraknąć kolejnych kultowych bohaterów, których perypetie zawsze gwarantują dobrą zabawę. A Tom, Jerry, Scooby-Doo i ekipa młodych detektywów doskonale wiedzą co zrobić, by przygody były ekscytujące. Tom i Jerry wpadną w charakterystyczne dla nich pościgi w serialach „Tom i Jerry Show” (więcej tutaj) oraz „Tom i Jerry w Nowym Jorku” (więcej tutaj) i w produkcjach pełnometrażowych. Stacja wyemituje również odcinki serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” (więcej tutaj) i filmy o dogu - detektywie, Kudłatym, Velmie, Daphne i Fredzie, którzy rozpracowują sprawy pojawienia się ponadnaturalnych zjawisk. W filmie „Ghastly Ghost Town” widzowie poznają trio komików, którzy założyli niezwykły park rozrywki. Scooby-Doo i reszta młodych detektywów znajdą się w okolicy. Właśnie tam zepsuje się ich pojazd. Młodzi fascynaci zjawisk ponadnaturalnych nie odpuszczą okazji do wizyty. Wplączą się w kolejne zagadki dotyczące duchów. W pełnometrażowej produkcji „Tom i Jerry: Jak uratować smoka” główni bohaterowie trafią na wielkie jajo. Szybko przekonają się, że ich znalezisko jest nietypowe: wykluje się z niego smok. Problem pojawi się, gdy nowy kompan mianuje Toma swoją mamą (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...