reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Wiktor Kowalski na koncercie „Debiuty”

dodano: 2022-05-23 07:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 22 maja br. w stacji TVP2 wyemitowany został premierowo 13. odcinek 2. sezonu programu „Szansa na sukces. Opole 2022”. Był to finał tej serii. W kolejnych dniach będzie go można zobaczyć w kanałach TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka. Widowisko poprowadził Marek Sierocki. Zwycięzca serii wystąpi podczas 59. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”. O wygraną zawalczyli Ewa Novel, Magdalena Osowska, Sylwia Piotrowska, Karolina Ziemlicka, Olga Kuśnieruk, Magdalena Szczęsna, Paweł Orlikowski, Bartłomiej Matłosz, Mariusz Mrówka, Łukasz Darłak i Wiktor Kowalski. Przypomnijmy, że 1. serię wygrał Franciszek Barnowski.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 22 maja br. odbył się finał drugiej edycji programu „Szansa na sukces. Opole 2022”. Wiktor Kowalski dzięki głosom widzów wygrał udział w koncercie „Debiuty” podczas 59. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, który odbędzie się w dniach 17-20 czerwca br. O nagrodę walczyło jedenaścioro finalistów, zwycięzców poszczególnych odcinków programu „Szansa na sukces. Opole 2022”.

Odcinek finałowy składał się z dwóch części. W pierwszej uczestnicy zaśpiewali piosenki z gwiazdami wygranych przez siebie odcinków lub solo, a widzowie w głosowaniu SMS-owym zadecydowali, kto przejdzie do ścisłego finału. Do drugiego etapu oprócz Wiktora Kowalskiego dostali się Ewa Novel i Bartłomiej Matłosz. Podczas dogrywki trójka zwycięzców wykonała utwory wylosowane przez prowadzącego program, Marka Sierockiego. Wiktor Kowalski zaśpiewał piosenkę Ireny Santor „Już nie ma dzikich plaż” i zdobył najwięcej głosów widzów, czym zapewnił sobie zwycięstwo.

Wiktor Kowalski ma 30 lat i pochodzi z Gnieździsk w gminie Łopuszno obok Kielc. Do finału dostał się dzięki wygranej w odcinku, którego bohaterem był Mieczysław Fogiel „Mieczysław Fogg”. Wokalistom towarzyszył zespół pod kierownictwem Grzegorza Urbana, a reżyserem był Konrad Smuga (więcej tutaj).

Pierwszą serię programu „Szansa na sukces. Opole 2022” wygrał Franciszek Barnowski (więcej tutaj).

Dodajmy, że w przygotowaniu przez nadawcę są kolejne serie programu „Szansa na sukces” - „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022” i „Szansa na sukces. Opole 2023” (więcej tutaj).
 
Franciszek Barnowski w programie „Szansa na sukces. Opole 2022”, foto: Jan Bogacz/TVP
Franciszek Barnowski w programie „Szansa na sukces. Opole 2022”, foto: Jan Bogacz/TVP
Wiktor Kowalski w programie „Szansa na sukces. Opole 2022”, foto: Natasza Młudzik
Wiktor Kowalski w programie „Szansa na sukces. Opole 2022”, foto: Natasza Młudzik


„Szansa na sukces. Opole 2022” - sezon 2., emisja w kanałach TVP2, TVP Polonia, TVP Wino i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...