reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Türksat wzmacnia ofertę międzynarodową

dodano: 2022-05-24 18:24 | aktualizacja: 2022-05-24 19:02
autor: RO | źródło: turksat.com.tr

Turksat 4A Turecki operator satelitarny Türksat chce sukcesywnie poszerzać międzynarodową ofertę kanałową. Oznacza to, że z jego satelitów na pozycji 42°E będzie transmitowanych jeszcze więcej kanałów w innych językach niż turecki. Dowodem tego jest podpisany kontrakt na europejską dystrybucję pakietu Rotana Media Group i kanału Spacetoon TV w języku arabskim.

Turksat
Turksat uplink turecki 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rotana Media Group, wiodąca grupa medialna na Bliskim Wschodzie, od 1 maja 2022 roku dystrybuuje 8 kanałów HD FTA na satelicie Türksat 4A (42°E) w wiązce zachodniej.

Nadawca chce zwiększyć interakcję z widownią turecką i arabską w Turcji, Azji Środkowej i Europie oraz dotrzeć do nowych rynków. Kanały grupy Rotana Media docierają do ponad 130 mln gospodarstw domowych w Turcji i krajach regionu. Oferują dużo muzyki, filmów i formatów rozrywkowych. W ofercie bardzo konkurencyjne treści w języku arabskim, udostępniane za darmo w FTA.

Dziecięcy kanał Spacetoon TV to jeden z najlepszych i odnoszących największe sukcesy kanałów dla dzieci w regionie Bliskiego Wschodu z ponad 20-letnim doświadczeniem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...