reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocje z okazji przejścia UPC do Play

dodano: 2022-05-25 10:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

UPC przeszło do Play Połączenie Play i UPC zaowocowało pierwszą wspólną powitalną promocją. Nowi klienci obu operatorów w niespełna 2 miesiące od sfinalizowania transakcji od 26 maja będą mogli skorzystać z oferty, dzięki której zyskają nawet 2 lata abonamentu za darmo. Przygotowano też ofertę obecnych klientów Play lub UPC oraz dla firm. Co istotne, usługi UPC można kupić w salonach Play, a usługi Play w punktach UPC.

Play
UPC Play oferta za darmo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
2 lata abonamentu od Play za darmo

Decydując się na pakiet usług dla domu UPC składający się z:
  • internetu światłowodowego do 1 Gb/s oraz telewizji Start z 35 kanałami oraz aplikacją mobilną UPC TV GO w cenie 79,99 zł miesięcznie po rabatach
lub
  • internetu światłowodowego do 1 Gb/s oraz telewizji Max Premium ze 186 kanałami, dostępem do Viaplay, Polsat Sport Premium i Eleven Sports w cenie 129,99 zł miesięcznie po rabatach

klienci otrzymają 2 lata za darmo abonamentu Play M. Zawiera on nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich, internetu w telefonie bez limitu z 60 GB z pełną prędkością i dostępem do 5G oraz pakiet kanałów TV w aplikacji Play Now lub usługę Bezpieczna Rodzina. Standardowa cena usługi to 60 zł miesięcznie po rabatach, dzięki czemu klienci oszczędzają 1440 zł. Kolejne abonamenty można dokupić już za 30 zł.
 

2 lata internetu od UPC za darmo

Decydując się na ofertę Play Homebox w cenie 90 zł miesięcznie po rabatach zawierającą:
  • nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich, internet w telefonie bez limitu ze 150 GB z pełną prędkością i dostępem do 5G, pakiet kanałów TV w aplikacji Play Now lub usługę Bezpieczna Rodzina
oraz
  • internet bezprzewodowy bez limitu GB z 200 GB z pełną prędkością

klienci otrzymają 2 lata za darmo usług UPC. W ich skład wchodzi internet światłowodowy do 300 Mb/s, inteligentne Wi-Fi oraz telewizja Start z 35 kanałami oraz aplikacją mobilną UPC TV GO. Standardowa cena usługi to 49,99 zł miesięcznie po rabatach, dzięki czemu klienci oszczędzają 1199 zł.
 

Oferta dla obecnych klientów Play lub UPC

Zarówno dotychczasowi klienci Play, jak i UPC mogą dokupić nowe usługi u drugiego z operatorów i cieszyć się 9 miesiącami abonamentu za darmo. Oznacza to oszczędność nawet 119,99 zł miesięcznie w tym okresie.
 

Internet światłowodowy UPC lub abonament dla firmy nawet przez 2 lata za darmo

Specjalna oferta została przygotowana także dla klientów biznesowych. Decydując się na internet światłowodowy UPC do 1 Gb/s za 79,99 zł + VAT lub internet światłowodowy w pakiecie z telewizją Max Premium za 129,99 zł + VAT klienci otrzymają 2 lata za darmo abonamentu Play M dla Firm zawierającego internet w smartfonie 60 GB z pełną prędkością oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Standardowa cena usługi to 60 zł netto miesięcznie po rabatach. Kolejne abonamenty dla pracowników można dokupić już za 25 zł + VAT.

Z kolei decydując się na najnowszą ofertę Play XL dla Firm z internetem w smartfonie bez limitu GB i prędkości oraz rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich bez limitu w Polsce i krajach Unii Europejskiej oraz pakietem 300 minut na rozmowy międzynarodowe do UE klienci otrzymają 2 lata internetu światłowodowego UPC do 300 Mb/s za darmo. Standardowa cena usługi to 49,99 zł + VAT miesięcznie po rabatach.

Twoja firma jest w Play lub UPC? Dokup nowe usługi drugiego operatora z 9 miesiącami za darmo

Dotychczasowi klienci biznesowi Play jak i UPC mogą dokupić nowe usługi u drugiego z operatorów i cieszyć się 9 miesiącami abonamentu dla firm za darmo. Oznacza to oszczędność przez ten czas nawet 100 zł + VAT miesięcznie.

Kup usługi UPC w salonach Play, a usługi Play w punktach UPC

Aby skorzystać z wyżej omawianych ofert, nie trzeba odwiedzać obu operatorów, a wystarczy jedna wizyta w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu. Niezależnie czy odwiedzi salon Play, czy punkt sprzedaży UPC, będzie miał możliwość wyboru rozwiązań z obu firm, a konsultanci pomogą w wyborze usług, które najlepiej odpowiedzą na jego potrzeby.

Z ofert można skorzystać od czwartku, 26 maja 2022 roku

Szczegóły ofert, pakietów usług objętych promocją oraz informacje o ich dostępności pod wybranym adresem będą dostępne na stronach play.pl, upc.pl za pośrednictwem obsługi klienta operatorów oraz w ich salonach sprzedaży.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...