reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viafree w krajach skandynawskich

dodano: 2022-05-25 17:41 | aktualizacja: 2022-05-26 10:28
autor: RO | źródło: rapidtvnews.com

Viafree Darmowa platforma streamingowa Pluto TV, której właścicielem i operatorem jest amerykański koncern medialny Paramount Global, rozpoczęła działalność w regionie nordyckim. Nowa usługa nosi nazwę Viafree i oferuje ponad 70 unikalnych i lokalnie wybieranych kanałów w każdym kraju nordyckim (Szwecja, Dania, Norwegia).

Viafree/Pluto TV
Viafree Pluto TV Skandynawia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W regionie nordyckim Pluto TV będzie oferować dwie różne opcje oglądania - darmowo z ofertą ponad 210 wyselekcjonowanych kanałów linearnych na żywo, a także treściami od stron trzecich poprzez partnerstwa z lokalnymi i międzynarodowymi nadawcami/dystrybutorami. Co więcej, sekcja na żądanie będzie obejmować treści lokalnego lidera płatnej telewizji Viaplay Group, który po raz pierwszy zapewni widzom najwyższej jakości bezpłatne wrażenia ze strumieniowania treści.

Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej Pluto TV ma oferować w regionie nordyckim sport na żywo. Bellator MMA, amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki, będzie miała dedykowany kanał transmitujący wszystkie walki z 2022 roku z wieloma transmisjami na żywo.
 

Pluto TV wystartował z misją zapewnienia rozrywki na planecie, a dzisiejsza wysoce oczekiwana premiera w krajach skandynawskich przybliża nas o kolejny krok do osiągnięcia tego celu. Nawiązanie tego sojuszu z uznanym liderem, takim jak Viaplay, jeszcze bardziej pokazuje rodzaj odważnych innowacji, które stosujemy, aby zwiększać nasz globalny zasięg. Połączenie Pluto i Viafree daje to, co najlepsze z obu światów, debiutując w bezproblemowym i bezpłatnym miejscu przesyłania strumieniowego, w którym każdy znajdzie coś dla siebie

- powiedział prezes i dyrektor generalny Paramount Streaming, Tom Ryan.

Pluto TV działa w ponad 30 krajach na świecie. Usługa ma być dalej rozwijana w całej Europie, a także w Australii i Afryce, przynosząc model darmowego przesyłania strumieniowego.

Źródło: rapidtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...