reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Co z ciebie wyrośnie?” od Radia Tok FM

dodano: 2022-05-26 12:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Co z ciebie wyrośnie?” Karolina Oponowicz „Najgorsza Matka Świata” W czwartek, 26 maja br. przypada Dzień Matki - w nawiązaniu do tego święta platforma podcastowa Radia Tok FM (Agora) zaprasza subskrybentów Tok FM Premium na premierę 1. sezonu podcastu przygotowanego specjalnie z myślą o rodzicach. O godz. 12:00 na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM pojawi się 1. odcinek nowej, czwartkowej serii „Co z ciebie wyrośnie?”, której autorką jest Karolina Oponowicz „Najgorsza Matka Świata”. Jak zapowiada nadawca, prowadząca wraz z zaproszonymi gośćmi będzie m.in. rozwiewać rodzicielskie lęki oraz podpowiadać, jak radzić sobie z trudnym wyzwaniem wychowania młodego człowieka.

Radio Tok FM „Co z ciebie wyrośnie?” Karolina Oponowicz „Najgorsza Matka Świata”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Karolina Oponowicz, w niektórych kręgach znana jako Najgorsza Matka Świata, w podcaście „Co z ciebie wyrośnie?” będzie - jak zapowiada nadawca - dekodować, rozpracowywać i rozwiewać rodzicielskie lęki, które często prowadzą do bardzo złych decyzji i utrudniają kontakt z dziećmi. Dotyczy to przede wszystkim okresu szkolnego, który dla najmłodszych i ich rodziców stanowi ogromne wyzwanie oraz źródło wielu obaw.

- Do podcastu „Co z ciebie wyrośnie?” będę zapraszać psychologów, lekarzy, dietetyków, nauczycieli, terapeutów i innych fajnych, mądrych ludzi, którzy - mam nadzieję - podrzucą nam, rodzicom kilka fajnych pomysłów - mówi Karolina Oponowicz „Najgorsza Matka Świata”. - Złapałam się na tym, że najtrudniej jest mi wyjść z rodzicielskich patów, kiedy się boję. Dlatego chcę zapraszać mądrych ludzi i zadawać im pytania, byśmy przestali się bać. Chciałabym, byśmy lepiej rozumieli nasze dzieci, lepiej rozumieli, z czym się mierzą, mniej się bali i potrafili im skuteczniej pomagać - dodaje.


Nowe odcinki podcastu „Co z ciebie wyrośnie?” będą dostępne na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM co czwartek (od 26 maja br.). Programu mogą słuchać wyłącznie subskrybenci Tok FM Premium. 

Premierę podcastu „Co z ciebie wyrośnie?” wspiera promocja na antenie stacji, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilach Tok FM w mediach społecznościowych.

„Co z ciebie wyrośnie?” - sezon 1., premiery w czwartki (od 26 maja 2022 roku) na stronie internetowej tokfm.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...