reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„To musi być miłość” w serwisie Polsat Box Go

dodano: 2022-05-26 17:16 | aktualizacja: 2022-05-26 19:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Dystrybucja Mówi Serwis Polsat „To musi być miłość” Widzowie usługi VOD Polsat Box Go mogą już oglądać premierowo polski film „To musi być miłość”. Producentem filmu jest Akson Studio, koproducentami są firmy z Grupy Polsat Plus, takie jak Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel, dystrybutorem jest Dystrybucja Mówi Serwis, a wsparcia udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Anna Smołowik, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Zajączkowska, Ina Sobala, Maja Szopa, Karolina Szymczak, Emma Giegżno, Barbara Babilińska-Głódkowska, Kornelia Maciejewska, Mikołaj Cieślak, Piotr Ligienza, Jan Englert, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Maciej Rock, Michał Szpak i Mateusz Rusin.

Dystrybucja Mówi Serwis Polsat „To musi być miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„To musi być miłość” to polska komedia romantyczna, która dostępna jest na wyłączność w serwisie Polsat Box Go. Jak zapowiada nadawca, ta pełna dobrego humoru i wzruszeń historia przenosi widza w świat miłosnych zawirowań trzech sióstr, które muszą zdecydować, co dalej z ich życiem. Produkcję można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie internetowej polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

Akcja filmu, za którego reżyserię odpowiada Michał Rogalski, rozgrywa się pomiędzy Bożym Narodzeniem a sylwestrem. Opowiada o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni. Matka trzech dorosłych córek wyjeżdża do Sopotu, aby jeszcze raz przemyśleć decyzję o swoim ślubie. Niespodziewanie dołączają do niej córki. Okazuje się, że ich związki nie są tak idealne, jak się im wydawało. W ramach rodzinnych obrad muszą zmierzyć się z rzeczywistością i zdecydować, co dalej. Tymczasem ich partnerzy zrobią wszystko, aby naprawić błędy i odzyskać zaufanie. Doprowadza to do wielu niespodziewanych i zabawnych sytuacji.

W produkcji wystąpili m.in.: Małgorzata Kożuchowska („Wygrać marzenia”, „Gierek”, „Rodzinka.pl” i „Listy do M. 2”), Anna Smołowik („Podatek od miłości”, „Juliusz”, „Prosta historia o morderstwie” i „Listy do M. 4”), Ina Sobala („Najlepszy”, „Żmijowisko”, „39 i pół tygodnia” i „Chyłka - Oskarżenie”), Małgorzata Zajączkowska („Noc Walpurgi”, „Constans”, „Pogoda na jutro” i „Planeta singli. Osiem historii”), Tomasz Karolak („Listy do M.”, „Kuchnia”, „Rodzinka.pl” i „Miłość do kwadratu”), Rafał Królikowski („Pół serio”, „Nigdy w życiu”, „Hotel 52” i „W jak morderstwo”), Mateusz Rusin („Mecenas Porada”, „Ranczo”, „Powidoki” i „Volta”) i Jan Englert („Przepis na życie”, „Chyłka - Oskarżenie”, „Dziewczyny z Dubaju” i „Świadek”).

Za produkcję odpowiada Akson Studio, a koproducentami są Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film był współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Do kin wprowadziła go Dystrybucja Mówi Serwis. Scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska, a autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki.

Jak obejrzeć „To musi być miłość” w serwisie Polsat Box Go? Użytkownicy serwisu Polsat Box Go mogą wypożyczyć „To musi być miłość” za 20 zł na 48 godzin i oglądać w tym czasie produkcję dowolną ilość razy. Film jest dostępny bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie internetowej polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Dodajmy, że film „To musi być miłość” pojawił się w kinach w piątek, 5 listopada 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Tomasz Karolak, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Rafał Królikowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „To musi być miłość”, foto: Dystrybucja Mówi Serwis
Tomasz Karolak, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Rafał Królikowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „To musi być miłość”, foto: Dystrybucja Mówi Serwis


„To musi być miłość” - emisja w serwisie Polsat Box Go.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...