reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-04 - 2022-07-05

28-30.05 Polsat Sport: Liga Mistrzów, baraże i derby

dodano: 2022-05-27 19:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 28-29 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Liga Mistrzów piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Sky Bet Championship, League Two, La Liga SmartBank, Ligue 1 Uber Eats, Campeonato Brasileiro Série A, Major League Soccer (MLS), Formuła 1, Formuła 2, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, lekkoatletyka - Diamentowa Liga, tenis ziemny - Lotto Superliga, podnoszenie ciężarów oraz e-sport - gala „Digital Dragons Awards”, League of Legends Mid-Season Invitational oraz Counter Strike: Global Offensive, Stick Fight, Assetto Corsa i Tekken 7 - Warka Planet of Gamers.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Mistrzów piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), League Two (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj), tenis ziemny - Lotto Superliga (więcej tutaj), podnoszenie ciężarów (więcej tutaj) oraz e-sport - gala „Digital Dragons Awards” (więcej tutaj), League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj) oraz Counter Strike: Global Offensive, Stick Fight, Assetto Corsa i Tekken 7 - Warka Planet of Gamers (więcej tutaj i tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

28 maja (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:50 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:20 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Formuła 1, Grand Prix Monako: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:00 Formuła 1, Grand Prix Monako: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:05 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

16:05 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

16:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:35 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

16:55 piłka nożna, League Two, finał baraży o awans do League One: Port Vale FC Stoke on Trent - Mansfield Town FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: kobiety w kategorii do 45 kg, Polsat Sport

17:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:40 Formuła 2, Grand Prix Monako: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

18:00 (Polsat Sport Premium 1), 19:45 (TVP Sport), 20:30 (TVP1) i 21:45 (TVP Sport) Liga Mistrzów piłkarzy, finał: Liverpool FC - Real Madrid CF Madryt, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 „Życie zatoczyło koło - wywiad z Czesławem Langiem” - wywiad, Polsat Sport

19:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: kobiety w kategorii do 49 kg, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene, Polsat Sport

23:00 e-sport, Counter Strike: Global Offensive, Stick Fight, Assetto Corsa i Tekken 7: Warka Planet of Gamers, Polsat Games

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 28 na 29 maja (z soboty na niedzielę)
0:10 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Toronto FC - Chicago Fire FC, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

29 maja (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:10 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:50 Formuła 2, Grand Prix Monako: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

9:50 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:55 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: KT Kubala Ustroń - BKT Adventage Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:55 Formuła 1, Grand Prix Monako: parada kierowców, Eleven Sports 1

14:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: mężczyźni w kategorii do 55 kg, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 Formuła 1, Grand Prix Monako: wyścig, Eleven Sports 1

15:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: mężczyźni w kategorii do 55 kg, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: kobiety w kategorii do 55 kg, Polsat Sport

17:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, Sky Bet Championship, finał baraży o awans do Premier League: Huddersfield Town FC - Nottingham Forest FC West Bridgford, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 e-sport: 10. gala „Digital Dragons Awards” - widowisko, Polsat Games

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

18:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats, rewanżowy mecz barażowy: AS Saint-Étienne - AJ Auxerre, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2

19:00 „Życie zatoczyło koło - wywiad z Czesławem Langiem” - wywiad, Polsat Sport

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:25 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

19:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

19:55 piłka nożna, La Liga SmartBank: Multigol, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

20:00 koszykówka, Energa Basket Liga, 6. finał fazy play-off: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław, Super Polsat i Polsat Sport

20:00 podnoszenie ciężarów, mistrzostwa Europy w Tiranie: mężczyźni w kategorii do 61 kg, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:35 piłka nożna, Fortuna 1. Liga, finał barażu o PKO Bank Polski Ekstraklasę: Korona Kielce - Chrobry Głogów, Polsat Sport Extra

20:50 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Santos FC - SE Palmeiras São Paulo, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 e-sport, Counter Strike: Global Offensive, Stick Fight, Assetto Corsa i Tekken 7: Warka Planet of Gamers, Polsat Games

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 29 na 30 maja (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

3:55 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Seattle Sounders FC - Charlotte FC, Polsat Sport

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...