reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale w czerwcu w Polsat JimJam

dodano: 2022-05-31 06:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W czerwcu br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” (sezon 2.), filmy „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, „Franklin i Zielony Rycerz”, „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, „Strażnicy Miasta - The Movie”, „Strażak Sam i bohaterowie burzy”, „Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie”, „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, „Truskaweczka: Warto marzyć”, „Barbie Dreamtopia”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” i „Benjamin i cyrkowe lwy”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Jak borsuk z lisem”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Zuzia”, „Kropka” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Jak borsuk z lisem”
emisja: codziennie o 6:25, 11:20 i 18:30

W weekendy od godziny 8:15 stacja zaprasza na maraton z serialem (cztery odcinki). Bohaterem miesiąca będzie lisio-borsucza rodzina. Borsuk Edmund samotnie wychowuje trójkę swoich dzieci. Ich codzienne życie jest poukładane i pełne harmonii. Jednak spokój borsuków zostaje zakłócony, gdy niedaleko ich nory pojawiają się Matylda i Róża. Energiczna lisica wraz ze swoją córką wprowadzają w ich życie nie lada zamieszanie. Edmund zakochuje się w pięknej Matyldzie i prosi, by wraz z Różą wprowadziły się do ich nory i stworzyły wraz z nim jedną wielką lisio-borsuczą rodzinę. Co ciekawe, w przyrodzie lisy i borsuki często dzielą ze sobą schronienie. Dla małych borsuków to wielka zmiana. Muszą nauczyć się dogadywać z domowniczkami i odnaleźć harmonię w swoim nowym życiu. - Na szczęście, gdy w grę wchodzi miłość, to pomimo sporadycznych kłótni, dom Matyldy i Edmunda wypełnia się szczęściem i radością. „Jak borsuk z lisem” to uniwersalna opowieść o adaptacji, akceptacji i roli rodziny w życiu każdego z nas - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 czerwca br.) o 9:40, 16:50 i 19:20

W soboty i niedziele (od 4 czerwca br.) stacja zaprasza na maraton z serialem od godziny 7:00 (sześć odcinków). Jak zapowiada nadawca, „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” to wzruszający serial animowany dla całej rodziny. Jest adaptacją bestsellerowej książeczki dla dzieci autorstwa Sama McBratneya. Bajka opowiada o wyjątkowej relacji ojca z synem. Widzowie śledzą losy i perypetie Małego Brązowego Zajączka i Dużego Brązowego Zająca, którym towarzyszą: kochająca zabawę Mała Polna Myszka, psotna Mała Szara Wiewiórka i podstępny Mały Czerwony Lisek, a także Mała Biała Sowa ze swoimi tajemniczymi opowieściami. Przyjaciele wspólnie przemierzają łąki, lasy i strumienie,  bawiąc się, śmiejąc i odkrywając cuda, jakie kryje w sobie świat. Dzięki przygodom Zająców widzowie będą mogli poznać jaką moc ma miłość i przyjaźń, a także dowiedzą się wielu prawd o świecie natury. W czerwcu br. kanał Polsat JimJam pokaże premierowo drugi sezon produkcji „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham”. Na premierowe spotkania z Zającami stacja zaprasza od środy, 1 czerwca br. (więcej tutaj)

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki w kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W czerwcu br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Zuzia”, „Kropka” oraz „Daisy i Ollie”, mali widzowie poznają otaczający ich świat. Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Przygody Zuzi pokazują, jak sobie poradzić w sytuacjach, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli i przekonują, że warto prosić o pomoc. Z kolei Kropka, ciekawska i żywiołowa ośmiolatka, która jest obeznana z technologią jak mało kto, pokazuje dzieciom jak z łatwością i bez obaw rozwiązywać problemy i uczyć się na błędach (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele o 11:00 i 13:00
W czerwcu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 4 czerwca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony” (więcej tutaj), o godzinie 13:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, w niedzielę, 5 czerwca br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, o godzinie 13:00 „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, w sobotę, 11 czerwca br. o godzinie 11:00 „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik” (więcej tutaj), o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska” (więcej tutaj), w niedzielę, 12 czerwca br. o godzinie 11:00 „Franklin i Zielony Rycerz”, o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, w sobotę, 18 czerwca br. o godzinie 11:05 „Strażnicy Miasta - The Movie”, o godzinie 13:00 „Strażak Sam i bohaterowie burzy” (więcej tutaj), w niedzielę, 19 czerwca br. o godzinie 11:05 „Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie”, o godzinie 13:00 „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, w sobotę, 25 czerwca br. o godzinie 11:00 „Truskaweczka: Warto marzyć”, o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia”, w niedzielę, 26 czerwca br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, o godzinie 13:00 „Benjamin i cyrkowe lwy” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...