reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1.06 Premiera spektaklu w TVP ABC

dodano: 2022-05-31 20:07
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

TVP ABC W Dzień Dziecka 1 czerwca o godz. 20.00 TVP ABC zaprasza na spektakl „Misja Lolka Skarpetczaka”. Jest to telewizyjna adaptacja książki Tomasza Trojanowskiego pod tym samym tytułem w reżyserii Anny Wieczur.

TVP ABC
TVP ABC Misja Lolka Skarpetczaka 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Misja Lolka Skarpetczaka” opowiada o poszukiwaniu zagubionej wyobraźni. Lolek Skarpetczak to włochaty stworek z Krainy Wyobraźni mieszkający na co dzień w starym domu z ogrodem, do którego właśnie przeprowadza się Michał z rodzicami. Michał to typowy nastolatek przyklejony do swojego smartfona. Jedna z milionów ofiar bezdusznej technologii, która zabija w ludziach wrażliwość i wyobraźnię.

Lolek Skarpetczak ma do wypełnienia bardzo ważną misję – ocalić Jezioro Wyobraźni, które w zatrważającym tempie wysycha odsłaniając bramę do Nikąd, miejsce gdzie ludzie już nie patrzą sobie w oczy, tylko w ekrany swoich komputerów. Potrzebuje do tego pomocy Michała. Razem z nim Lolek wyruszy w niezwykłą, pełną przygód wyprawę, której celem będzie odzyskanie tego, co unikalne i delikatne – świata uczuć, emocji i wrażliwości. Czy uda im się ominąć czyhające na nich pułapki i pokonają zagrożenia jakie niesie ze sobą współczesny świat, a wyprawa zakończy się sukcesem?

TVP ABC, „Misja Lolka Skarpetczaka”, środa 1 czerwca o godz. 20:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...