reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Lifetime zakończył nadawanie w Polsce [wideo]

dodano: 2022-05-30 07:33 | aktualizacja: 2022-06-01 11:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Lifetime od 14.09.2017 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, we wtorek, 31 maja br., w wyniku decyzji nadawcy - A+E Networks, nadawanie w Polsce zakończył kanał Lifetime. Stacja obecna była na polskim rynku od 2014 roku. W ostatnim czasie była ona dostępna dla abonentów sieci kablowych i IPTV, ale wcześniej także w ofertach platform satelitarnych Polsat Box, Canal+ i Orange TV.

Lifetime koniec nadawania 2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lifetime (Lifetime HD) to kanał, który swoją ofertę kierował głównie do kobiet. W ramówce stacji widzowie mogli znaleźć programy rozrywkowe, filmy fabularne czy dokumenty (więcej tutaj). Kanał obecny był na polskim rynku od 2014 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w listopadzie 2021 roku pojawiły się informacje o zakończeniu nadawania stacji Lifetime w Polsce. W związku z tym faktem operatorzy zaczęli wycofywać ten kanał ze swoich ofert. Na przełomie stycznia i lutego br. dostęp do stacji stracili abonenci platform satelitarnych Polsat Box, Canal+ i Orange TV (więcej tutaj).
 

Drogie Widzki i Drodzy Widzowie
Dzisiaj żegnamy telewizję LIFETIME w Polsce. Dziękujemy Wam za setki godzin spędzonych wspólnie z nami, za niezliczoną ilość programów i inicjatyw, za spełnianie marzeń o nowych domach i wielkich miłościach, za wspólne poznawanie tajemnic naszych ciał, za wiarę w wartości, które nam przyświecają - bez wykluczania, z pełną otwartością.
Dziękujemy, że mogliśmy gościć w Waszych domach przez tyle lat! Dziękujemy, że tworzyliście z nami LIFETIME.
Dużą popularnością w naszej ramówce cieszyły się programy kryminalne, dlatego od jutra profile LIFETIME w mediach społecznościowych zostaną wypełnione tą tematyką. Zostańcie z nami!
Zapraszamy też do oglądania naszych pozostałych kanałów - HISTORY i Crime+Investigation Polsat.
Zespół LIFETIMEMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...