reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Lifetime zakończył nadawanie w Polsce [wideo]

dodano: 2022-05-30 07:33 | aktualizacja: 2022-06-01 11:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Lifetime od 14.09.2017 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, we wtorek, 31 maja br., w wyniku decyzji nadawcy - A+E Networks, nadawanie w Polsce zakończył kanał Lifetime. Stacja obecna była na polskim rynku od 2014 roku. W ostatnim czasie była ona dostępna dla abonentów sieci kablowych i IPTV, ale wcześniej także w ofertach platform satelitarnych Polsat Box, Canal+ i Orange TV.

Lifetime koniec nadawania 2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lifetime (Lifetime HD) to kanał, który swoją ofertę kierował głównie do kobiet. W ramówce stacji widzowie mogli znaleźć programy rozrywkowe, filmy fabularne czy dokumenty (więcej tutaj). Kanał obecny był na polskim rynku od 2014 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w listopadzie 2021 roku pojawiły się informacje o zakończeniu nadawania stacji Lifetime w Polsce. W związku z tym faktem operatorzy zaczęli wycofywać ten kanał ze swoich ofert. Na przełomie stycznia i lutego br. dostęp do stacji stracili abonenci platform satelitarnych Polsat Box, Canal+ i Orange TV (więcej tutaj).
 

Drogie Widzki i Drodzy Widzowie
Dzisiaj żegnamy telewizję LIFETIME w Polsce. Dziękujemy Wam za setki godzin spędzonych wspólnie z nami, za niezliczoną ilość programów i inicjatyw, za spełnianie marzeń o nowych domach i wielkich miłościach, za wspólne poznawanie tajemnic naszych ciał, za wiarę w wartości, które nam przyświecają - bez wykluczania, z pełną otwartością.
Dziękujemy, że mogliśmy gościć w Waszych domach przez tyle lat! Dziękujemy, że tworzyliście z nami LIFETIME.
Dużą popularnością w naszej ramówce cieszyły się programy kryminalne, dlatego od jutra profile LIFETIME w mediach społecznościowych zostaną wypełnione tą tematyką. Zostańcie z nami!
Zapraszamy też do oglądania naszych pozostałych kanałów - HISTORY i Crime+Investigation Polsat.
Zespół LIFETIMEMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...