reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika z koncesją KRRiT na kolejne 10 lat

dodano: 2022-06-01 15:37
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: twitter.com (Teresa Bochwic)/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika (od 9 października 2017 roku) We wtorek, 31 maja br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić spółce Telewizja Republika z Warszawy koncesji na kolejny okres na potrzeby rozpowszechniania w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą TV Republika. Jak poinformowała na swoim profilu na portalu społecznościowym Twitter Teresa Bochwic, wiceprzewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, TV Republika uzyskała jednogłośnie koncesję na kolejne 10 lat, od 5 maja 2023 do 4 maja 2033 roku (czyli po wygaśnięciu obecnie obowiązującej).

TV Republika Telewizja Republika (od 9 października 2017 roku)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Republika to kanał informacyjno-publicystyczny, którego nadawcą jest Telewizja Republika. W ramówce stacji widzowie znajdą informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, programy publicystyczne i filmy dokumentalne. TV Republika nadaje od 2013 roku (więcej tutaj).

Dostęp do kanału (w SD i/lub HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki) mają abonenci platform satelitarnych Polsat Box (więcej tutaj), Canal+ (więcej tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie odbiorcy wybranych multipleksów lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...